Ігри солдати онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Гри солдати безкоштовно грати онлайн

Дисципліновані, спеціально навчені бійці, які служать певній державі та в разі необхідності можуть віддати життя за цю державу -, природно, це солдати. Солдатом повинен бути будь-який чоловік, який досяг повноліття, адже в нашій країні служба в армії в обов`язковому порядку і відкосити ніяк не можна. Ті хто навчаються в університеті та отримують вищу освіту мають право паралельно закінчити кафедру військової підготовки і стати офіцером запасу, таким чином обійти службу в армії.

Служба в армії в різних країнах світу триває різний час, десь вона всього 1 рік, десь може бути 3 і більше. Тут все залежить від конкретної країни і який ухил вона робить на свою військову міць. Є країни в яких служба в армії проходить на контрактній основі, тобто військовослужбовець отримує кожен місяць високу зарплату за службу і йти в армію зовсім не обов`язково. Також солдат після закінчення строкової служби має право піти служити в армію на контрактній основі. Армія дає чоловікові дуже великий досвід, вона вчить дисципліні, готує фізично і морально до будь-яких труднощів, які можуть виникнути в житті. Розпорядок дня у солдата дуже фіксований, зазвичай він починається дуже рано з 6:00 і триває аж до відбою о 22 годині. Весь цей час проходить військова підготовка, догляд за особистим організмом і якась корисна робота на спільну справу.

Основною функцією солдата є захист Батьківщини у разі напад ворога. Всі хто служив в армії і знаходяться в працездатному віці мобілізуються в разі війни. Також під час служби в армії, кожний солдат отримує якусь свою військову спеціальність. Так, наприклад, з армії можуть виходити сапери, снайпери, водії, танкісти, артилеристи, радисти й хто завгодно, все залежить від того в яку військову частину потрапив чоловік і який там є вибір спеціальностей. Існують спеціальні підрозділи в арміях, які займаються тренуванням бійців спец підрозділів.

Солдати існували в різні часи і періоди історії. У стародавні часи це були лицарі, які перебували на службі у церкві. Трохи пізніше були гвардійці, потім армія, яка схожа на нинішній її вигляд. У колишньому Радянському Союзі була велика і могутня армія. Молоді люди з гордістю йшли в армію. Тоді могли послати служити з однієї країни в іншу, адже це все було одна велика держава. Також іноді служба проводилася в гарячих точках.

У цих іграх Ви зможете відчути життя простого солдата в реальних бойових умовах. Спробувати як це бути дисциплінованим і дотримуватися всіх канонів військової служби, а саме бойових статутів.