Ігри Сокобан грати безкоштовно

Це досить стара гра, яка спочатку з`явилася ще на тетрісі. Вона також була на привочних Денді іграх, окремо її ставили на деякі телевізори, пізніше вона потихеньку мігрувала на сучасні пристрої - мобільні телефони, планшети геймпади. В принципі гра не дуже то вимоглива в кількості клавіш для гри, зазвичай для неї достатньо всього чотири клавіші - вниз, вгору, вліво, вправо. А на всіх пристроях, починаючи від тетрісу, це дуже просто реалізовувалося.

Який же сенс гри, що там потрібно робити? Все дуже просто Ви керуєте головним героєм, який в загородженому майданчику повинен рухати ящики і поставити кожен ящик на своє місце. Складності створюються завдяки тому, що арена на якій потрібно рухати ці ящики завжди якимось чином вигнута, на цій арені присутня велика кількість тупих кутів у які Ви можете посунути ящик, а з цього кута його назад вже не витягнете. Також великою проблемою іноді є близьке розташування ящиків між собою, таким чином Ви можете посунути ящики занадто близько один до іншого, що потім не зможете їх виштовхати назад. Якщо чотири ящика будуть стояти поруч у формі квадрата, то це вже безвихідь і гру потрібно починати спочатку. Не здатність героя гри витягати ящики назад часто призводить до тупикових ситуацій. Є версії гри, де герой може витягувати ящики назад, це, звичайно, значно спрощує всю гру, але створюються інші труднощі з якими Вам доведеться зустрітися.

Після того, як Ви зможете поставити ящик на певне місце, то він може підсвічуватися чи якось позначатися, що вже стоїть на потрібному місці. Є такі ігри в яких, після того, як Ви поставите ящик на потрібне місце, то Ви вже не зможете його зрушити ні в яку іншу сторону, часом це сильно ускладнює завдання, тому, що пропадає місце для маніпуляцій.

Сокобан відносно простенька гра і в цьому розділі представлена ​​велика кількість версій цієї гри. Тут Ви зможете побувати на різних ігрових майданчиках, і штовхати доведеться не тільки банальні ящики, але й інші предмети, це можуть бути контейнери або якісь кулі. У кожній окремій грі створено велику кількість рівнів і кожний наступний рівень значно складніше попереднього. Завдяки цій простій закономірності відразу вбивається два зайці, гравець хоче пройти рівень, щоб подивитися що ж його чекає далі і друге - він на легких рівнях набирає навичок, щоб потім справлятися з більш важкими рівнями. Відмінна гра, щоб розвинути своє логічне мислення і краще відчувати простір.