Ігри сноуборд онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри в сноуборд грати онлайн

Онлайн ігри про зимовий вид спорту - сноубордінг. Сноуборд - це спеціальна дошка на якій спускаються по сніговому схилу. Сноуборд зовсім недавно попав в олімпіаду і став по-справжньому олімпійським видом спорту. До цього ж сноубордінг вважався просто одним з найнебезпечніших видом екстрімального зімнього спорту. Адже спуск на сноуборді відбувається по не підготовлених ділянках, де є лише сама природа не зворушена рукою людини. При цьому швидкість досягає надхмарних показників. Сноуборд дуже схожий на серфінг, але серфер ковзає на гребені хвилі, а сноубордист по незайманому снігу. Але все ж на сноуборді можна виконувати набагато більше різних трюків, стрибків, перекидів, сальто і багато що інше.

Існують деякі різновиди сноуборду, а саме такі як: швидкісний спуск по непідготовленій ділянці і спуск по спеціально підготовленій трасі, а також стрибки з трампліну на сноуборді. Саме у стрибках з трампліну і виконується найбільша кількість трюків.

Виконання трюків на сноуборді дуже потенційно небезпечне заняття, яке вимагає тривалої підготовки. Спочатку спортсмен повинен впевнено почувати себе на дошці, вміти ковзати на сноуборді на одну і на іншу сторону. Також для початку було б не погано навчиться на рівній поверхні здійснювати прості стрибки на одну і на іншу сторону. Після цього, можна продовжити навчання робити стрибки з невеликого трампліна так, щоб після приземлення встояти на ногах. З кожним разом можна ускладнювати якось цей стрибок і поступово виходити на хороший рівень. Після того, як з`явиться впевненість у цих стрибках, можна спробувати вчинити кілька стрибків з високого трампліна в добре пухкий сніг, в який не боляче падати. Поступово покращуючи ці навички, можна добитися непоганого рівня.

На превеликий жаль, сноуборд доступний тільки певний сезон, а не круглий рік, тому потрібно по максимуму використовувати цей сезон. Також для того, щоб випробувати хороші траси і поковзатись собі в задоволення, необхідно спеціально вирушати на гірськолижні курорти, а це задоволення не з найдешевших. Але зате, там є довгі і круті спуски і підйомники, які в лічені хвилини піднімуть Вас на високу гору.

Все це абсолютно безкоштовно і в будь-який період року, Ви можете отримати тільки в онлайн іграх. У онлайн іграх сноубордінг Вам надається можливість поринути в атмосферу олімпійських зимових ігор і випробувати свої сили в ролі умілого сноубордиста. Всі мислимі і не мислимі стрибки й трюки лише в іграх онлайн сноуборд, спеціально для любителів справжнього екстриму.