Ігри зі снігом

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Флеш ігри сніг також відносяться до категорій

Gravity Defied Ігри для дітей 7 років Ігри про тварин Автомобілі Аніме Арена Бігалки Бен 10 Битви Бої Бросалки Бульбашки Війни Вікінги Віруси Вантажівки Веселі ігри Вихованці Влучність Вуличні ігри Гармати Герої Гонки для дівчаток Гонки для хлопчиків Гонки з перешкодами Гонки на вантажівках Гонки на машинах Гонки на мотоциклах Гонки по місту Губка Боб Дівчата Дід мороз Діти Дороги Дріфт Екстрим Екшн Запускалки Захист Збиралки Зима Зимові види спорту Зомбі Йетіспорт Квести Кидалки Кольорові ігри Кольорові блоки Коридори Кубики Лінії Місто Мавпи Магія Малювання Медведі Мода Модні ігри Монстри Мотоцикли На спритність Новорічні ігри Оборона Обслуговування Одяг Одягалки для дівчаток Пінгвіни Паркур Перевдягалки Подорожі Політика Понівіль Прибирання Пригалки Різдво Ралі Реакція Робота Руйнування Санта Клаус Сніг Сноуборд Собаки Спанч Боб Стиль Тактика Тир Тото Трюки Уважність Феї Фортеці Фотограф Шарики Швидкісний спуск Швидкість Шутери

Онлайн ігри про сніг

Дивне і деколи зачаровуюче метеорологічне явище сніг. Коли сотні сніжинок потихеньку спускаються до землі і все засипає снігом перетворюючи звичайні осінні пейзажі в казкові зимові, стає так легко і приємно, що за цим хочеться спостерігати і спостерігати. А всі, напевно, відчували легке поскрипування снігу під ногами в сильний мороз. Коли вулиці підсвічують жовтим світлом ліхтарів і можна подивитися на цей ліхтар і побачить, як багато сніжинок пролітає повз нього. Це воістину дивовижна пора, коли йде сніг і лягає на землю.

Сніг це замерзла і кристалізована вода, яка розділена на дуже дрібні частинки. Такого виду вода набуває, коли випаровувана вода піднімається високо в небо, де піддається дії холодних температур і спочатку перетворюється в хмари. Коли хмари збираються у великій кількості, їх маса суттєво збільшується і вони починають випадати у вигляді опадів. З хмар завжди відлітає вода у вигляді кристалізованих сніжинок. Коли на вулиці тепла погода, то ці сніжинки розтоплюються у воду і на землі йде дощ. Якщо температура повітря нижче нуля, то до землі долітають такі ж сніжинки, які є і на виході з хмар. Якщо розглянути під мікроскопом таку сніжинку, то можна побачити, як вода замерзла з одного центру утворюючи всілякі розгалуження.

Сніг дає нам можливість по різному ним маніпулювати. При сильному стисненні сніжинки прилипають одна до іншої і таким чином ми можемо ліпити зі снігу сніжки, якими любимо кидатися і весело гратися. Також з трохи підталого снігу можна ліпити здорові кулі, з яких потім будувати сніговиків або снігових баб. Всі ці веселі забави відкриваються нам тільки в зимовий період, коли низька температура повітря і сніг може лежати довгий час і не розтавати.

Крім того сніг володіє дуже низьким тертям і ми можемо використовувати різні конструкції з плоскою поверхню і кататися на них по снігу. Починаючи від простих санок, які відмінно ковзають по снігу на залізних рейках і переходячи до дерев`яних сноуборді і лиж та іншим розважальним пристосуваннями з пластику, алюмінію, які можуть нас покатати по снігу.

В онлайн іграх, які зібрані під цією міткою Ви зможете покататися на снігу на різних пристосуваннях, пограти в сніжки або поліпити снігову бабу. Якщо Ви дуже скучили за снігом, то починаємо грати в ці ігри і насолоджуватися цією речовиною в онлайн режимі. Нудьгувати тут не доведеться, адже тут представлено дуже багато розваг, які доступні на снігу або використовують сніг для якихось цілей.