Ігри смішарики грати онлайн

Найкращий російський проект, який підкорив всі країни Європи та Америки - це мультсеріал Смішарики. Його перевели на багато мов світу, і полюбили його діти інших країн так само, як люблять його російські малюки. За мотивами мультфільму були створені ігри Смішарики. Ці ігри настільки добрі, настільки позитивні, що батьки із задоволенням дозволяють своїм діткам грати в ці онлайн ігри.

В ігровій формі вчитися діткам легше і цікавіше. А разом з героями ігор Смішарики маленьким гравцям так цікаво дізнаватися нове, знайомитися з навколишнім світом. Ми зібрали на своєму сайті всю серію ігор Смішарики, де герої роблять все, що дуже цікаво робити маленьким дітям. Вони катаються, розважаються, костюми нові приміряють і розум свій тренують вирішуючи головоломки. Всі ігри граються безкоштовно.

Вчені та викладачі завжди хотіли придумати, як навчання зробити для дітей приємним і цікавим. Це весело робити з героями гумористичного жанру. Діти вчаться на цих іграх бути добрішими, дружити по-справжньому, виручати потрапивших в біду друзів і від цього отримувати задоволення. І все це в ігровій формі.

Герої цих ігор вчать наших дітей тому, що навіть складна проблема вимагає до себе позитивного і серйозного ставлення, що вирішувати такі проблеми можна без напруги. Забавні і добрі ігри не мають жодних сцен насильства і жорстокості. Агресія і жорстокі [s34a]бійки сьогодні скрізь, і на екранах телевізорів, і на сторінках журналів, що такі ігри здаються просто віддушиною.

У ці ігри можуть грати діти від 5 років. Перші серії цих ігор знайомлять з нашим світом і показують його на простих прикладах, які зрозумілі самим юним гравцям. Разом з героями ігор наші діти вчаться читанню та письма, вчаться визначати тварин, розрізняти предмети. Серії для більш старших дітей відкривають більш серйозний світ. Це наука, подорожі, технічні відкриття.

У каталозі нашого порталу є ігри, що розвивають логіку, увагу. З цими іграми розвиваються спритність і швидкість реакції дітей. Вони навчаться концентруватися на чомусь певному, аналізувати ситуацію. Розвиток моторики так важливий для малюків.

В іграх дуже приємна графіка, приємний колір, який не дратує очі. Логічні ігри цієї серії допоможуть діткам творчо і нестандартно мислити, розбиратися в просторі. Багато чого навчать наших дітей ці добрі і забавні звірятка, Смішарики. А якщо від занять, навіть в ігровій формі, діти втомилися, є багато ігор, які допоможуть розслабитися і розважитися.