Скубі Ду ігри

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Онлайн ігри Скубі Ду також відносяться до категорій

BMX Ігри для дітей 3-х років Ігри для дітей 5 років Ігри на увагу Їжа Автомобілі Бігалки Барбі Баскетбол Бульбашки Велосипеди Веселі ігри Вода Втеча Вуличні ігри Гонки для дівчаток Гонки з перешкодами Гонки на автомобілях Гонки на велосипедах Гонки на машинах Гонки на мотоциклах Гонки по місту Готувати їжу Детективи Доктор Екстрим Загадки Замки Збиралки Зима Знайди відмінності Знайди пару Знайди предмети Картинки Карточні ігри Кафе Квести Кораблі Кухня Літаки Лодки Ляльки М`ячик Монстри Море Морозиво Морські ігри На спритність Набивалки Обслуговування Одяг Пірати Піца Пазли Печиво Подорожі Пошук предметів Привиди Пригалки Приготування їжі для дівчаток Ресторан Робота Ролики Рольові ігри Рятувалки Серфінг Скейт Скубі-Ду Сноуборд Стрілялки для хлопчиків Страшилки Страшні ігри Стрибки Трюки Уважність Футбол Шукалки

Безкоштовні ігри Скубі Ду

Кращий друг людини - собака. Кращий друг Шеггі Роджерса - німецький дог Скубі-Ду. Пригоди легендарного пса в онлайн іграх. Нові інтриги та розслідування, погоні і розгадка таємниць - все це чекає Вас в цих онлайн іграх.

Всі чудово пам`ятають цей відомий мультфільм, який трохи втратив свою популярність з минулих часів, але все одно залишається ще дуже популярним і в нинішній час. Перший мультфільм про пригоди цього собаки був показаний ще 1969 року у Америці. Після того було знято величезна кількість серій. Всім дуже добре відомий саундтрек з даного мультика `Scooby-Doo, Where Are You?`.

Крім гри, яких було створено на основі серіалу було запущено ціле Скубі-Ду шоу. Хоча це був той же мультик зі своїм сюжетом. Також було створено багато книг за мотивами мультфільму. Було знято кілька художніх фільмів з реальними людьми та справжньою собакою в ролі головних героїв. Якщо в серіалі показувалося, що Скубі був псом, який працював детективом, то у фільмі він жив у справжній родині, яка складалася з батька і матері сімейства, дітей, старша дочка навіть була зі своїм нареченим і брата батька. У фільмі і оповіданнях зазвичай сімейство знаходиться на якомусь відпочинку, де з ними й трапляються пригоди. Історії в Скубі-Ду найчастіше мають якийсь містичний характер, але в підсумку виявляються досить простими ситуаціями.

Собака в даному фільмі завжди підноситься як інтелектуальний детектив, який розкриває злочинця і доводить справу до кінця. Він постійно розкриває якогось шахрая або іншого лиходія, який хоче нажитися над людською добротою. Серіал має іронічний характер, в якому крім основного сюжету показується багато іронічних ситуацій, що трапляються з головними героями і безпосередньо з самою собакою. Скубі-Ду і його господар дуже боязкі, але тим не менш намагаються переступити через свою робкість, щоб розкрити якийсь злочин.

Тут підібрані найцікавіші ігри в яких головний герой буде стикатися зі складними ситуаціями і буде намагатися їх вирішити, Ви повинні тільки допомагати йому це робити. Ігри мають цікавий сюжет, якусь головоломку, яку Вам доведеться вирішити, в них є багато гумору, який Ви будете бачити по ходу гри. Скубі-Ду буде Вам дуже вдячний, якщо Ви проведете свій вільний час разом з ним розкриваючи страшні змови і злочини, адже часом йому одному просто не впоратися з усією злочинністю.