Ігри на скейті

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри на скейті грати онлайн

Напевно, кожен хлопчисько в дитинстві мріяв про скейтборд. У когось він був і він розсікав на ньому по вулицях дворів, на заздрість іншим хлопцям у яких такого засобу пересування не було. Скейтборд або скейт скорочено - це звичайна дошка, трохи зігнутої форми до якої прикріплені чотири маленьких колеса. Щоб скейт їхав потрібно стати однією ногою на цю дошку, а другою підштовхувати своє тіло. На рівній поверхні з ідеальним асфальтом це ще нормально робити, а ось під гірку підніматися дуже важко, краще це навіть зробити з дошкою в руках. Спускатися з гірки на скейті одне задоволення, можна стати обома ногами на дошку і сміливо розтинати обходячи різні перешкоди. Для того, щоб здійснити поворот в якусь сторону необхідно всю вагу тіла перенести на ту сторону, в яку бажаєте повернути. Колеса влаштовані таким чином, що чим сильніше ви тиснете на одну сторону тим ближче зсуваються колеса на тій стороні, але тільки тут не потрібно перестаратися, адже можна зовсім впасти.

Катання на скейтборді вельми небезпечне заняття і недосвідчений володар цієї дошки може отримати багато зсадин і синців при своїх перших спробах прокататися. Всі зсадини виходять у більшості випадків в результаті того, що наїзник просто падає на асфальт, також значна частина травм виходить в результаті того, що скейтборд якось відлітає і може вдарити людину, яка на ньому катається. Для початківців скейтбордистів необхідно заручитися допомогою більш досвідчених своїх товаришів, які розкажуть і покажуть найпростіші і основні елементи. Повірте, що так буде набагато безпечніше, ніж самому щось пробувати і експериментувати.

Катання на дошці також є одним з екстремальних видів спорту. Тут не проводять чемпіонатів в тому, хто швидше проїде або хто набере більше швидкість. В основному всі показують трюки, які вони освоїли і вміють робити. Трюки можуть виконуватися як на плоскій поверхні, здійснюючи різні стрибки, також можуть показувати їх на спеціальних парапетах і різних перешкодах. Є спеціальна гірка у вигляді труби, яка розрізана навпіл. Ось в цій трубі і показується найбільший рівень трюкацтва в катанні. Там можна швидко набрати необхідну швидкість і вже на протилежній стороні зробити необхідний трюк. Це виглядає дуже вражаюче, але теж вельми небезпечно.

В онлайн іграх Вам надається спробувати як це кататися на дошці. Просто поїздити по якихось паркам і навіть повчитися простим трюкам. Якщо Вас приваблюють вуличні види спорту, то тут Ви зможете відчути на собі один з цих видів і просто добре провести час в дуже екстремальних умовах під час їзди на скейтборді.