Ігри скарби онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри онлайн скарби

Що ховали пірати, а потім ніяк не могли знайти? Правильно це були скарби. Все, що було коли-небудь награбовано піратами завжди перетворювалося на скарби на якомусь острові, вони просто не знали, як можна раціонально застосувати все те, що було награбовано і просто закопували його в землю. Також в землю ішли всі цінності інших багатих людей, які дуже тряслися над своїми достатками і не знали куди їх подіти, як тільки просто закопати з землю. Скарбами також можуть бути якісь ще цінності, які заховані в дуже захищеному або недоступному місці і щоб їх знайти потрібно спеціальна карта або шифр. Поруч зі скарбами завжди є якась загадка, саме загадка того, де ж ці скарби заховані.

У художніх фільмах найпоширенішим сюжетом про скарби, є саме боротьба за карту, яка вказує на місце зберігання, а не самі скарби. Хоча дуже часто виявляється, що скарбів там зовсім немає і виходить просто каламбур, коли головні герої борються за те, чого зовсім немає. Бувають випадки, коли скарби знаходять не підозрюючи зовсім про їх існування і, звичайно ж, про карту ніхто не згадує.

Класичним видом будь-якого скарбу є здоровенний сундук в якому лежить багато золота, срібла, діамантів і всі вони в якихось предметах, побутових або прикрасах. Іноді в тій скрині можуть лежати якісь магічні речі, якщо це фантастичний фільм, а не пригодницький. Часом зміст може дуже сильно дивувати глядача, але на це і розрахований сюжет. Також класикою є те, що скарби зберігаються на якомусь далекому острові посеред океану. До острова дуже не просто добратися, а потім важко прорахувати де ж саме закопано цей скарб.

Створити скарб у вигляді кладу може кожна людина, це ж так просто. Візьміть закопайте якусь дорогоцінну річ, десь подалі від міста, а то в міських межах її дуже швидко знайдуть. Зробіть карту, яка буде вказувати на те, як пройти до цього кладу і ось буде готова загадка, яка зможе зацікавити багато людей і навіть завести їх в безумство в пошуку цього скарбу.

В онлайн іграх Вам доведеться розгадувати загадки і шукати якісь скарби, які були заховані не одну сотню років тому. Тут Ви приймете участь в різних пригодах, як на морських просторах, так і в непрохідних джунглях. Потрібно підключати свою логіку і непереборне бажання знайти цей скарб, адже він так бажаний для всіх.