Ігри онлайн симулятори

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри симулятори

Неймовірний розвиток інформаційних технологій дає можливість створювати віртуальну реальність. Тобто за комп`ютером, себе можна відчути, немов, у новій реальності. Ця особливість дала можливість створювати величезний напрям ігор симуляторів, які легко моделюють ті чи інші процеси. Комп`ютерна гра, в міру своїх вимог і розмірів створює більш широкі можливості для того, щоб перенести гравця у віртуальний світ, але онлайн ігри не сильно відстають від великих комп`ютерних ігор і в них також створюються відмінні моделі реальності. Звичайно, в онлайн іграх існує велика кількість дрібних недоробок, але програмісти продовжують над ними працювати і доводити їх до абсолютної досконалості. Саме тому можна бачити, як виходять нові частини якоїсь гри, або випускаються нові, більш вдосконалені версії. Дуже великий внесок у розвиток якоїсь гри роблять самі користувачі своїми зауваженнями, які з`являються в процесі гри, вони здатні помічати дрібні недоробки і вже наступна версія виходить з усіма доробками. Процес створення якогось симулятора дуже не простий, адже спочатку повинна бути добре обдумана ідея, яка буде розроблятися в грі. Потім переходять до створення базових моделей, на яких все буде працювати, а вже після цього базова модель обростає всіма функціональними деталями, які і наближають гру до реальності. Чим більше продумано функціональних деталей, тим більш розвиненою стає така гра. Але потрібно розуміти іншу сторону медалі, що чим більше гра буде оснащена функціональними можливостями і різними деталями, тим більше вона буде мати розмір, а відповідно, буде значно довше грузитися, що не завжди приємно спостерігати в онлайн грі, тому авторам доводиться знаходити золоту середину, балансувати між функціоналом і розмірами.

Крім того подібні ігри завжди намагаються оснастити дуже якісною графікою, в якій буде максимально детально промальована кожна дрібниця. Графіка також завжди розширює розміри тієї чи іншої гри. Для того, щоб симулятор міг приносити ще більше задоволення, доводиться довгий час продумувати основні клавіші управління, адже вони повинні бути дуже зручними, тому як доводиться управляти в якихось різких ігрових моментах. Якщо клавіші будуть розташовані незручно для гравця, то не вийде досягти хороших результатів у грі, а також сама гра здасться не цікавою і можливо навіть неприємною. Якісний симулятор зможе перенести гравця в те місце, яке описується в грі, але таке не завжди відбувається, хоча автори численних онлайн ігор то й річ, що прагнуть цього досягти. У когось виходить це краще і такі ігри буквально відразу завойовують топові позиції, ті у кого не виходить перенести гравця у віртуальну реальність, поки не досягають великої популярності. Хоча якщо мова йде про дитину, то для неї набагато простіше створити відчуття реальності в грі, ніж для дорослої людини, адже доросла людина завжди більш критична у своїх оцінках.

3D ігри
Відмінною можливість наблизити гравця в ігровий світ стала тривимірна графіка, яка почала використовуватися не так давно в онлайн іграх. Тривимірна графіка може створити цілком реальне відчуття того ігрового процесу, який створюється в грі. Звичайно, робота над створенням тривимірної графіки в грі займає набагато більше часу, але і результат більш вражаючий. Перше, що суттєво відрізняє тривимірну графіку від звичайної ігрової графіки, так це глибина. Тобто, якщо в звичайній грі ми просто бачимо набір різних ліній, кольорів та інших графічних елементів, які складають зображення, то в тривимірній графіці всі ці графічні елементи створюють відчуття того, що в грі можна побачити якийсь об`єкт ближче, а якийсь об`єкт може здатися далі. Звичайно, в якомусь роді це все умовно, але якщо не бути дуже критичним, то відчуття цілком реальні і можуть навіть трохи заводити в оману. Коли в якомусь симуляторі хочеться перенести гравця на місце подій, то саме тривимірна графіка допомагає впоратися з цим завданням з максимальним ефектом. Ті, хто не сильно хочуть відчути тривимірне зображення в грі, так його і не відчують нормально. Також важко буде відчути цю графіку тим, хто вже дивився не один фільм у 3D окулярах, адже в таких окулярах реальність стає набагато ближче. Але не варто думати, що онлайн ігри не мають певної перспективи розвитку. Можливо, через кілька років ми почнемо бачити онлайн ігри, в яких потрібно буде грати в 3D окулярах, такі ігри будуть відмінними симуляторами. А якщо до них ще й додадуться специфічні маніпулятори, то це буде справжнісінькою реальністю на віртуальних носіях інформації.

Симулятор гонок і польотів
Найбільшою популярністю в світі онлайн ігор користуються симулятори гонок, адже вони дають практично необмежені можливості для того, щоб поїздити на самих різних транспортних засобах, в самих різних локаціях і в самих різних умовах. Найбільш популярними транспортними засобами, якими можна управляти в онлайн симуляторах - це, звичайно, автомобілі. Автомобілі намагаються промальовувати з середини так, щоб створювалося враження, немов гравець знаходиться в справжньому автомобілі. Перед очима знаходиться панель приладів, на якій є різні датчики, також видно кермо, а за кермом дорога, яка очікується попереду. Такі симулятори вважаються дуже якісними, тому як крім деталізації всіх об`єктів, намагаються ще продумувати швидкість руху автомобіля, максимально наближаючи її до реальної швидкості. Є велика кількість менш якісних симуляторів гонок, в яких гравець буде бачити свій автомобіль не з середини, а з боку, позаду або зверху. Зазвичай, коли автомобіль видно з боку, значить, попереду треба буде долати безліч перешкод, які будуть мати різну висоту. Є великий ризик перевернути автомобіль на якихось місцях цих перешкод або на самому рельєфі дороги. Якщо ж вигляд автомобіля в грі зверху, значить, сюжет такої гри зводиться до того, що потрібно буде уміло управляти цим автомобілям і об`їжджати будь-які інші автомобілі, які можуть з`являтися на дорозі. Коли камера огляду автомобіля знаходиться позаду самого автомобіля, значить це найбільш класичні гонки, в яких потрібно просто мчати вперед і обганяти всіх суперників на своєму шляху, а їх справді може бути дуже багато. Є велика кількість інших варіантів симуляторів, в яких потрібно їздити не на автомобілях, а на мотоциклах, наприклад. Ті, хто шукають саме мотоцикли, зможуть легко його знайти. На мотоциклах можна розвивати набагато більше швидкість і якщо знайти хороший симулятор такої поїздки, то можна буде отримувати неймовірне задоволення від процесу.

Окремо хочеться виділити симулятори польотів, адже вони заслуговують уваги, навіть якщо хтось не сильно і любить літати. У симуляторах польотів також є різні варіанти виду літального апарату. Якщо йдеться про літак, то Ви можете опинитися безпосередньо на місці головного пілота і бачити все, що з`являтися попереду. Керувати літаком з такої позиції набагато складніше, ніж керувати автомобілем або мотоциклом, але, на жаль, таких ігор дуже не велика кількість. Набагато більше ігор, в яких літак видно ззаду чи збоку, це переважно військові ігри, в яких потрібно брати участь у жорстоких повітряних боях або займатися бомбардуванням. Крім літаків, з особливою легкістю в іграх можна політати на вертольотах, така можливість теж відкривається для всіх бажаючих. Що стосується вертольотів, то практично у всіх іграх вид на вертоліт буде з боку. В управлінні вертольотом також є свої особливості, адже його дуже важко підняти в повітря або акуратно посадити. На вертольотах зазвичай потрібно пролітати якісь печери та інші вузькі місця, де є великий ризик просто розбитися, тому під час такого польоту, необхідна максимальна зосередженість. Що стосується польотів на космічних кораблях, то це важко назвати істинними симуляторами, адже на даний момент ще не існує настільки досконалих кораблів, які демонструються в іграх.

Симулятор роботи і життя
Якщо хлопчики будуть отримувати максимальне задоволення від симуляторів гонок або літалок, то для дівчаток більше підійдуть симулятори роботи чи реального життя. В іграх, якісь персонажі можуть перевтілюватися в самі різні ролі та спеціальності, тому ми можемо легко побачити Барбі або Братц в лікарні або на якійсь іншій роботі. Не варто думати, що онлайн ігри, які імітують якусь спеціальність, зовсім марні, від таких ігор можна також отримати чимало задоволення і головне, що реально чогось навчитися з тієї чи іншої спеціальності. Крім того, дитина, пробуючи себе в різних ролях і різних спеціальностях, може швидше визначитися з тим, що їй більше подобається і що їй більше підходить. Приємним моментом, що на різних роботах ми можемо побачити відомих персонажів, про які навіть ніколи не можна було подумати, що вони здатні робити щось подібне. Тому, якщо Ви раптом побачите, як Супермен або Спанч Боб займаються доставкою піци на велосипеді, то відразу ж не округляйте очі, а просто нормально посмійтеся з цього. Особливий інтерес для дівчаток представляють симулятори життя. Коли можна віртуальним героєм проживати життя, немов у реальності, ходити на роботу, в магазини, в салон краси і на вечірки. Зазвичай, якщо така гра зроблена якісно, то вона дуже великих розмірів і може довго вантажитися. Автори гри намагаються продумати сюжет таким чином, щоб не просто не робити щось, хотіти і ходити, куди хочеться, а виконувати певні завдання, і таким чином мати ігровий прогрес. Але разом з цим сюжетом, можна завжди імпровізувати і робити все, що тільки прийде в голову. Поки таких ігор існує не дуже багато, але вони досить затребувані і роблять певні запити до творців онлайн ігор. Можливо, через якийсь час ми зможемо побачити значно більше таких онлайн ігор. Справа в тому, що онлайн ігри фізично не дозволяють створювати величезні ігрові світи, але це питання цілком вирішуване і в майбутньому, в одній грі можна буде робити багато чого, так немов сполучено кілька цікавих ігор.

Спортивні симулятори
Тим, хто захоплюється якимось конкретним спортом або фізичним розвитком в цілому, також буде, що знайти цікаве для себе в іграх, адже є чимало ігор, які повністю імітують ту чи іншу спортивну гру. Найчастіше зустрічається футбол, але цей факт не повинен дивувати, адже у футбол грають у всьому світі і у футбол грають в кожному дворі. Є, як традиційний футбол, в якому потрібно бігати від одних воріт до інших, так і просто тренування з пробиття пенальті чи штрафних ударів. Гравцеві доводиться точно виставляти кілька важливих параметрів для того, щоб домогтися точності в ударі. Окрім футболу, також мають свою популярність волейбол, баскетбол та інші ігри з м`ячем. Що стосується волейболу, то тут не перестають експериментувати, тому сильно не дивуйтеся, якщо раптом потрібно буде грати не звичайним м`ячиком, а наприклад, бомбою або навіть чайним сервізом. А от у баскетболі можна гарненько потренувати кидки м`ячика в кільце і навіть досягти певної майстерності, якщо є бажання. Деякі ігри намагаються імітувати якісь спортивні змагання. Дуже часто можна прийняти участь практично в цілій легкоатлетичної програмі Олімпійських ігор і навіть поставити якийсь рекорд. Такі ігри вимагають спритності, а також швидкості в натисканні певних клавіш на клавіатурі. Навіть, щоб просто пробігти якусь дистанцію, гравцеві потрібно дуже швидко поперемінно натискати пару клавіш і тоді, ігровий герой почне тікати. Можливо, спортивні ігри ще не так ідеально продумані, як би цього хотілося, але тут також можна спостерігати певний прогрес, адже випускаються більш продумані по своєму сюжету спортивні завдання. А гравець може все краще відчути фізичне навантаження, яке відчуває герой гри.

Досвід з ігор
Всі симулятори, які представлені в онлайн грі не просто дають можливість провести цікаво час, але ще й можуть навчити чогось цікавого, що потім буде корисно в майбутньому. Саме симулятори, серед всіх інших ігор, дають найбільше досвіду, адже тут моделюються ситуації, які наближені до реальності. Як уже згадувалось, діти можуть знайти для себе найбільш підходящу цікаву спеціальність. І не потрібно нікуди йти, все доступно за комп`ютером і в перебігу декількох хвилин можна буде переглянути дуже багато варіантів. А ті, хто ще не досяг повноліття і не має водійських прав, можуть з легкістю проїхатися на будь-якому автомобілі, який тільки може бути доступним. Для цього потрібно не багато, просто посидіти якийсь час в пошуку відповідної гри, яка і надасть необхідний автомобіль.

Тим, хто грає в симулятори, завжди дуже приємно бачити, як щось з кожним разом виходить робити все краще і краще, адже ці знання залишаються глибоко в голові і потім в реальності навчитися робити теж, що в грі буде набагато простіше і швидше, а може бути навіть в реальності не все відразу почне виходити.

Потрібно розуміти той головний позитивний момент онлайн ігор симуляторів - в них у гравця завжди вийде досягти поставлених цілей, на відміну від реальності. Тому якщо раптом щось ніяк не виходить зробити в реальності в силу якихось фізичних особливостей, то в онлайн іграх, цей бар`єр повинно вийти без особливих проблем подолати. Більш того, можна не просто реалізувати свій потенціал, а й серйозно його збільшити, якщо знайти дуже вдалу гру. Не завжди і не всі розуміють, як же правильно користуватися тим чи іншим симулятором і як з нього отримувати вигоду, але це питання швидко вирішується, якщо хоч трохи мати бажання його подолати. Якщо у людини є якась конкретна мета чи мрія, якої вона хоче досягти в будь-якому випадку, то за допомогою онлайн ігор симуляторів, цього таки можна буде досягти, після чого відчути справжній кайф самореалізації. Але є й інша сторона медалі - якщо щось не буде виходити в онлайн грі, то не потрібно думати, що це не вийде в реальності, може бути до поставленої мети потрібно підійти всього лише з іншого боку, а не через онлайн гру.