Ігри на швидкість

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри на високій швидкості також відносяться до категорій

3D гонки Gravity Defied Pacman Ігри GTA Ігри для дітей 3-х років Ігри про тварин Їжа Автобуси Автомобілі Алкоголь Аніме Арена Бігалки Бігати й стрибати Бен 10 Бетмен Бомби Бродилки для хлопчиків Вівці Вантажівки Велосипеди Веселі ігри Взривалки Влучність Вогонь Водіння Вода Геометрія Гонки для дівчаток Гонки для хлопчиків Гонки з перешкодами Гонки на автомобілях Гонки на вантажівках Гонки на велосипедах Гонки на джипах Гонки на машинах Гонки на мотоциклах Гонки на тракторах Гонки по місту Гонки по пустелі Готувати їжу Дівчата Дитячі гонки Дороги Дріфт Драг рейсинг Дракони Екстрим Екшн Жаби Жуки Залізниця Збиралки Зима Зимові види спорту Змагання Зомбі Кільцеві гонки Кольорові ігри Коні Конвеєр Коти Курсор Літаки Лодки Людина-павук М`ячик Місто Майбутнє Маріо Мафія Машини Медведі Монстр-трак Мотоцикли На спритність Напої Наруто Небо Обслуговування Однороги Острів Піца Паркування Погоня Подорожі Поліція Потяги Поцілунок Пригалки Природа Прості ігри Птахи Ракети Ралі Реакція Ретро ігри Рибки Ролики Російська рибалка Руйнування Рятувалки Самураї Свині Скейт Смішарики Смайлики Сніг Снайпер Собаки Старі ігри Стрілялки для хлопчиків Стрибки Стрижки Таксі Тачки Тир Трюки Турнір Тюнінг Утікалки Фішки Феєрверк Фентезі Ферма Фермер Формула-1 Форсаж Фотограф Фури Черепахи Шарики Швидкісний спуск Швидкість Шутери

Ігри швидкість безкоштовно грати онлайн

Любов до швидкості присутня у багатьох людей. Люди в світі діляться практично навпіл на тих, хто любить швидкість і тих хто її боїться, у когось вона викликає непередаваний інтерес і ейфорію, а хтось пов`язує її з якимись страшними подіями. І дійсно, швидкість хоч і так приваблива іноді може бути для нас, але в той же час дуже небезпечна. Адже чим вона більше, тим стає більше ризик для життя людини.

У простому понятті швидкість це кількість подоланої відстані за якийсь проміжок часу і може вимірюватися в різних одиницях, на автомобілях це км / год, на кораблях у вузлах або морських милях за годину, також можуть використовуватися метри за секунду, а на космічних ракетах навіть в кілометрах за секунду. Кожен транспортний засіб має свої інтервали у швидкісному русі. Найменші швидкості розвивають транспортні засоби, які беруть енергію для руху з мускульної сили людини, а саме велосипеди, самокати, ролики і так далі. Транспортні засоби, які використовують сили двигунів внутрішнього згоряння набирають значно більші швидкості, які можуть перевищувати безпечні значення, а саме це автомобілі, мотоцикли, вертольоти, літаки і так далі. Також можуть використовуватися реактивні сили для створення якоїсь швидкості, такі сили використовуються на літаках, ракетах. Реактивні сили можуть розвивати дуже великі швидкості за рахунок того, що використовуються в повітряному середовище, де опір стає мінімальним. З наземних транспортних засобів найбільшу швидкість можуть набирати мотоцикли, які до того ж дуже динамічні, а також досить небезпечні, як засіб пересування.

Ми чудово знаємо, що абсолютної максимальної швидкість є швидкість світла, яка дорівнює 300000 км за секунду. З такою швидкістю рухаються фотони в вакуумі, вище цього значення матерія рухатися не може. Гіпотетично існують частинки, які рухаються з надсвітловою швидкістю. Якщо такий рух буде можливо, то будуть можливі переміщення в часі. Тому що порушується теорія відносності тимчасово-просторового континууму.

Ігри, які представлені в цьому жанрі будуть дуже цікаві хлопчакам. Тут можна буде покататися на різних спортивних автомобілях по швидкісних треках в самих безпечних умовах. Деякі ігри настільки реалістичні, що створюється враження реальної присутності на трасі. Гонки можуть бути поодинокими на час, а також з суперниками, де загострення пристрастей ще більш збільшується, адже хочеться не просто проїхатися, а показати, що Ви лідер, який здатний здобути найважчу перемогу.