Ігри шукалки онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовні ігри шукалки також відносяться до категорій

Angry Birds Winx Іграшки Ігри для дітей 3-х років Ігри для дітей 5 років Ігри з літерами Ігри на увагу Ігри про тварин Їжа Інтерєр Акваріум Алладін Барбі Бомби Будинок Бутіки Віні Пух Вінкс Вінкс клуб Вихід з кімнати Втеча Гарфілд Гноми Губка Боб Дівчата Дісней Даша слідопит Детективи Джунглі Дитячий садок Дорогоцінності Екшн Жуки Зірки Загадки Замки Злі птахи Знайди відмінності Знайди пару Знайди предмети Знайти вихід Знаменитості Золото Золотошукач Зоопарк Картинки Квести Клітини Кольорові блоки Комахи Кораблі Коти Кубики Лікарня Міккі Маус Місто Магазин Мадагаскар Маджонг Модні аксесуари Мотоцикли Мурашки Невидимка Новорічні ігри Одяг Океан Онлайн ігри Острів Підземелля Пікнік Пінгвіни Пірати Павуки Пересування предметів Подарунки Подорожі Поні Понівіль Пошук предметів Принцеси Різдво Рапунцель Рибки Розвиток Рольові ігри Русалки Русалочка Садок Санта Клаус Сапер Скарби Скубі-Ду Собаки Стрільба з лука Страшні ігри Тачки Том і Джері Уважність Форсаж Халк Хелловін Школа Шрек Шукалки Шукати предмети Шутери

Ігри шукалки грати онлайн

Дивне і, напевно, найважче завдання щось шукати. Коли Вам потрібно щось знайти в інтернеті то це не дуже складно, а навіть трохи цікаво, полазити по різних сайтах ознайомиться з великою кількістю різної інформації. Але якщо нам потрібно знайти щось у себе вдома, то це можна вважати практично не здійсненним завданням, адже часом ту річ можна шукати кілька днів, місяців і навіть років і Ви її не знайдете, а потім в один випадковий момент вона сама перед Вам з`явиться. Парадоксальна виходить ситуація, що знайти у великій мережі інтернету, яка об`єднує сотні тисяч з серверами і терабайтами інформації виходить набагато легше, ніж знайти щось у себе вдома, навіть просто в своїй маленькій кімнаті. Хоча шукати інформацію завжди легше і цікавіше, ніж шукати якийсь конкретний предмет.

В іграх, які представлені під цією міткою Вам доведеться шукати самі різні і незвичайні предмети. Це можуть бути як речі з гардероба, так і прості предмети, які знаходяться у нас вдома. Можуть бути якісь магічні, містичні предмети, або навіть тварини або люди. Не завжди шукати буде дуже легко, у багатьох іграх Вам крім гарної уваги потрібно проявляти відмінний інтелект і вміння користуватися дедукцією і індукцією, щоб щось знайти. Є ігри в яких треба буде шукати не якийсь конкретний предмет, а наприклад вихід з кімнати або вихід з якоїсь будівлі. Але в таких іграх, щоб знайти вихід теж спочатку треба буде знайти ті чи інші предмети, які забезпечать Вам вихід, це можуть бути ключі або секретні коди, що завгодно, що допомагає далі просуватися в грі. Шукалки дуже корисні ігри тому, що в цих іграх у Вам розвивається логічне мислення Ви використовуєте нестандартні підходи до пошуку того чи іншого предмета. Є дуже складні шукалки, за якими можна провести кілька годин і так нічого толком і не знайти, а все тільки тому, що предмет може бути занадто явним, щоб його побачити. У таких іграх Вам потрібно буде просто абстрагувати від усього, що може Вам заважати і зосередитися тільки на тому предметі, який Ви будете шукати. Існує величезна кількість ігор і вони представлені в цьому жанрі, де Вам потрібно буде шукати якісь об`єкти всього лише по короткому їхнього опису і Ви навіть не будете мати уявлення про те як же вони виглядають. Якщо Вам подобається щось шукати і це не змушує Вас сильно напружуватися, то ці онлайн ігри те, що Вам потрібно. За ними можна буде провести не одну годину і до того ж їх тут представлено дуже значна кількість.