Ігри школа монстрів Хай

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Грати в ігри школа монстрів Хай

Якщо Ви залежні від гострих емоцій, любите різні страшилки і монстрів, тоді Вам пора познайомитися з дивовижною школою, в якій навчаються не звичайні діти або навіть якісь чарівники. У цій школі навчаються самі справжні монстри, зомбі, перевертні і тому подібні істоти. З такими істотами зустрітися в реальному світі дуже страшно, та й така зустріч неможлива, а в іграх з даного жанру, Вам доведеться піклуватися про таких істот. Часто такі ігри, мають якийсь логічний підтекст, тобто Вам потрібно буде допомагати цим монстрам, виконувати певні логічні завдання. Завдання деколи можуть виглядати цілком абсурдно, тобто, як можна проплисти по басейну монстру, який складається на 80% із заліза або таке завдання - допоможіть одному монстрові подивитися чесно в очі своєму вчителеві, якщо очі цього монстра перетворюють усе живе в неживе.

Але в цій школі монстри займаються не тільки виконанням якихось логічних завдань, вони ще люблять весело проводити час і знаходити якісь розваги. А уявіть, якими можуть бути розваги в істот, які володіють супер можливостями. Після того, як вони трохи розважаться, то директору школи доводиться займатися ремонтом і терпіти колосальні збитки. Автори даних ігор, спробували запхнути сюди максимально фантастичних персонажів і процесів, тобто Вам доведеться зустрічатися з героями, які мають в собі якусь магію, яка переплітається з високотехнологічними процесами. Така гримуча суміш виглядає вельми небезпечно, особливо якщо нею не вміють користуватися. Кожен з героїв має свою цікаву життєву історію, хтось вже був народжений монстром, а хтось ним став в результаті якогось нещасного випадку. Багатьох з цих монстрів дуже шкода, але приємно, що вони виявилися саме в цій школі.

Крім всіх цих фантастичних завдань, ці страшні монстри, ще захоплюються модою і різними модними речами. Тобто Вам доведеться підбирати якісь дивовижні костюми, робити зачіски і макіяж зомбі. Як би це дивно не звучало, але ці страшилки стежать за своїм зовнішнім виглядом. Такого повороту подій, не міг ніхто чекати. Деякі з них люблять дуже жахливо одягатися, а комусь подобаються витончені шикарні речі. Дівчата з цієї школи виглядають цілком симпатично, як з якогось анімешного мультика і з ними навіть приємно мати справу. Але є й такі екземпляри, у яких з голови стирчать змії або по голові бігають якісь звірі і з`являється питання, про який зовнішньому вигляді, взагалі може йти мова?

Останнім часом спостерігається тенденція, як дані ігри набирають дуже велику популярність. Дітям подобаються різні монстри, які живуть нормальним життям, у своєму урбанізованому суспільстві, займаються звичними справами, ходять на роботу, вчаться в школі. Виходить майже альтернативна фантастика, а багато хто мріє про паралельні світи.