Ігри шашки грати онлайн

Дуже популярна настільна гра в яку можуть грати практично скрізь і правила настільки прості, що їх можна вивчити за кілька секунд і тут же приступити до гри. Все, що від Вас потрібно це ходити вперед і забирати шашки у свого супротивника. Дана настільна гра дуже популярна ще зі школи, тому як в школі дуже часто проводять різні чемпіонати по шашках, де навіть заохочуються призові місця. Також вона легко доступна, як для хлопчиків, так і для дівчаток на відміну від шахів.

Правила гри дуже прості. У Вас є ігрове поле, розміром вісім клітин на вісім. Це ігрове поле має чорні і білі клітини. Бере участь два гравці, які мають чорні і білі фігури, всі фігури одного типу і немає поділу за типами і видами, як це є у шахах. Всі фігури розміщуються на чорних клітинах і таким чином заповнюють по три ряди з кожної сторони ігрового поля, всього в ряді виходить чотири фігури. Можна ходити тільки по діагоналі вперед і тільки на одну клітку. Б`ють же в шашках через фігурку, якщо там є вільне місце, якщо фігурка заблокована і за нею немає вільного місця, то й побити її не вдається. Якщо у Вас вийде дійти фігуркою до протилежної сторони дошки, то Ви можете отримати собі дамку. Тобто Ваша фігура перевертається і може ходити тепер через всю дошку, на скільки хоче ходів. Це набагато зручніше, ніж це робить звичайна фігурка. Сенс гри полягає в тому, що Вам потрібно якнайшвидше прибрати всі фігури супротивника з ігрового поля. Тут немає необхідності ставити складних шагів або матів, як це потрібно робити в шахах.

У шашках набагато менше варіантів для комбінацій і створення напруженої гри, ніж у шахах і з цього тривалість гри значно менше. Партію можна закінчити всього за кілька хвилин. Звичайно, якщо гравці дуже довго думають, то й партія може триває набагато більше. Але, як правило, гравці думають дуже швидко в порівнянні з шахами. Дошки для гри в цих двох іграх використовуються практично ідентичні, відмінності тільки в тому, що у шахах кожна клітина має координати у вигляді букви і цифри, а шашках таких координат немає.

У цьому жанрі зібрано максимальну кількість варіантів гри в шашки, так що у Вас буде з чого вибрати, якщо Ви загорілися бажанням пограти в них. Також тут представлені різні варіанти суперників і ігрового поля. Грайте в цю простеньку гру і насолоджуєтеся своєю перемогою і самим процесом гри.