Грати в ігри серфінг

Ви коли-небудь серфили по справжньому океану, на справжніх здоровенних хвилях? Якщо так, тоді Вам тут буде точно не цікаво, а якщо ні, то пора б спробувати як це, хоч би в цих онлайн іграх. Відчуття не забуваються, особливо якщо все виходить нормально, дошка ковзає в правильному напрямку, Ви тримаєте баланс і сотні кубічних метрів води пролітають під Вами і над Вами. Для того, щоб нормально посерфити потрібно знайти дуже хороші і великі хвилі, не на кожному морі можна такі зустріти, самим надійним місцем, де вони практично завжди бувають - це океан. Саме на узбережжі океанів Тихого, Атлантичного або Індійського можна взяти в руки дошку і відправитися насолоджуватися відмінним заняттям.

Для того, щоб займатися серфігом, в першу чергу потрібна спеціальна дошка, яка володіє дуже великою міцністю, вагою і покрита матеріалом, які не пошкоджуються водою і має слизьку поверхню. Серфінгіст повинен зловити певне місце на хвилі, де серфінг під його вагою буде триматися найбільш вдалим чином - не сильно швидко зісковзувати вниз по хвилі і не залишатися зверху хвилі, ось на цьому місці можна оптимально ковзати. Дуже досвідчені серфінгісти здатні не просто ковзати по воді і тримати баланс, а можуть при цьому ще й виконувати різні трюки, а саме стрибати з дошкою на хвилі, робити різні перевороти, стрибати на дошці і робити на ній якісь трюки. Для цього потрібно мати дуже багатий досвід і не один рік кататися в океані, на великих хвилях.

Пощастило тим жителям, які живуть на березі океану і можуть займатися серфінгом в будь-який час. Для всіх же інших жителів нашої планети, це дуже не доступне заняття, яке вимагає дошку, гроші і час на поїздку до океану.

Існують штучні майданчики для серфінгу, які влаштовують біля басейнів в якихось розважальних комплексах в зонах рекреації або навіть у великих містах. Там створюються штучні хвилі насосами, які перекачують воду і Вас прив`язують мотузками до певних опор, тоді можна спокійно ковзати на дошці по таким хвилях. Задоволення дуже дороге і теж вимагає певного рівня підготовки, з першого разу може не все і вийти.

У цих іграх Ви зможете хоч трохи перенестися на берег якогось океану і спробувати як же це ковзати на дошці по розбурханим морським хвилям. Крім того в онлайн іграх можна з легкістю навчитися виконувати різні трюки на дошці, чому Ви не зможете так швидко навчитися в реальному світі.