Ігри про середньовіччя

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Гри середньовіччя безкоштовно грати онлайн

Середньовіччя в історії трактується по-різному, є різні версії від різних істориків, які пропонують свої варіанти початку і закінчення цього періоду, але більшість схиляється рахувати цей період з 6-го по 17-те століття. В ті часи було все дуже не просто: феодальна система, церква і політика, чернецтво, лицарі, хрестові походи. Це не просто певний період в історії, все що ми маємо зараз - це все результат того що було тоді, розвиток і становлення всього світу і кожної окремо країни відбувався за часів середньовіччя. Ігри про середньовіччя будуть цікаві для дітей які цікавляться історією, або ж людям, які захоплюються сміливістю і відважністю справжніх чоловіків з титулом Лицар.

Саме середньовіччя дало розвиток всіх сучасних напрямків в мистецтві, літературі, науці. Всупереч багатьом заборонам церкви, було вивчено безліч фізичних і хімічних процесів, які лягли в основу сучасної фізики чи хімії. Так, Ньютоном було відкрито Всесвітнє тяжіння, згідно якому тіла з більшою масою притягують тіла з меншою. Галілео Галілей саме в середні століття відкрив, що наша планета обертається навколо Сонця, а не Сонце обертається навколо нас. За це він був спалений на багатті, тому що був проти ідеологічним поглядам церкви. Церква в середні століття мала величезну владу, їй підпорядковувалося абсолютно все, починаючи від науки і мистецтва і, закінчуючи військовою справою і дипломатичними зв`язками. В середні віки за указами церкви були ініційовані хрестові походи в яких знищувалися всі люди, які не визнавали хрестиянську віру.

Крім науки, літератури і живопису в середні століття було створено велику кількість шедеврів архітектури, що зберігаються до наших днів. Багаті поміщики не шкодували грошей на будівництво і створювали будівлі, які і нині дивують своїми архітектурними формами. У наші ж часи все набагато гірше, будуються тільки здоровенні коробки з бетону і скла.

Також середньовіччя пов`язано з багатьма магами і відьмами, які мешкали на теренах Європи. Ходили легенди, що саме відьми викликали страшні епідемії хвороб, які ховали майже половину населення. За цим багато безневинних жінок визнавали відьмами і спалювали на багатті. Епідемії якихось хвороб були дуже страшним процесами, які забирали життя у всіх підряд людей і не було ефективних засобів, щоб їх зупинити або запобігти, медицина не була ще настільки розвинена. Єдине, що можна було зробити, це оголосити режим карантину, що якось припиняло розвиток епідемії.

В онлайн іграх Ви зможете повністю перейнятися духом середньовіччя і відчути, як цікаво, але не просто було жити в ті часи, особливо, якщо Ви простий селянин.