Ігри сапер безкоштовно грати онлайн

Чули таку приказку в якій говориться, що сапер помиляється тільки один раз? У реально житті найчастіше так і є, будь-яка помилка сапера може призвести до фатальних наслідків, але в онлайн іграх це не зовсім так, тут завжди можуть дати саперу другий шанс.

Професія сапера надзвичайно небезпечне і солдати, які проходять строкову службу спеціально для неї відбираються. Вони приділяють багато уваги вивченню різних бомб і снарядів, як сучасних, так і старих, які вже давно не використовуються. Навіщо ж вчити старі? А все дуже просто, часто так трапляється, що люди знаходяться снаряди ще другої світової війни і ось сучасним саперам доводиться їх знешкоджувати. І це відбувається не так, як у фільмі, що потрібно знайти якийсь проводок перерізати - червоний або синій. Насправді, щоб знешкодити якийсь снаряд, а саме періоду другої світової війни, то потрібно його акуратно взяти, перекласти в спеціальний контейнер і дуже акуратно перевезти до полігону, де на нього буде встановлено спеціальний детонатор, який вже його і підірве. У сучасних саперів є багато корисного устаткування, яке створена для того, щоб захистити їх від можливої вибухової хвилі, яка утворюється при детонації бомби. Але це обладнання не є настільки ефективним. Так, наприклад, якщо сапер буде тримати в руках захисний щит, то від вибуху його може відкинути з цим щитом дуже далеко. Є шанси, що сапер залишиться живим, але те, що він залишиться здоровим - дуже навряд чи.

Існують різні види бомби, які доводиться знешкоджувати. Це можуть бути снаряди, про які згадувалося вище. Це можуть бути бомби з відліком часу, в яких необхідно відключити детонатор. Є небезпечні бомби на дистанційному управлінні, які найбільш небезпечно знешкоджувати, адже детонація залежить від зловмисника. Також сапери займаються знешкодженням польових мін, які розставляються проти піхоти і танків на полі бойових дій.

У стандартних іграх операційної системи Windows є простенька гра «Сапер», яка через свою доступність користувалася один час дуже великий популярність. Там просто необхідно було натискати на поле і знаходити ділянки на яких немає бомби. Головне чого не можна було робити - це натрапити на бомбу. Зараз дуже широко доступні онлайн ігри в яких представлені більш цікаві ігри про саперів, тут займатися знешкодженням бомб можуть, як підготовлені для цього солдати, так і улюблені герої мультфільмів і бойовиків. Працювати разом з ними одне задоволення.