Самураї - ігри онлайн

Безстрашні японські воїни, які мають дуже велику історію і відрізняються своїм твердим характером і великою повагою до традицій. Самураї - це типові воїни японського бойового мистецтва. Стати справжнім самураєм дуже не просто. Ще з маленького віку дітей відбирають у їхніх батьків, щоб займатися вихованням у них бойового духу. Їх вчать бути сміливими і безстрашними, вміти орієнтуватися в кожній складній ситуації, не бути залежними не від якихось благ. Але найголовніше вони освоюють різні бойові мистецтва, які допомагають їм битися проти численних ворогів.

Ми знаємо про меч самураїв, який завжди з ними і яким вони вміють майстерно володіти. Саме меч є головним атрибутом самурая і ним він може вразити будь-якого супротивника, який стане перед його обличчям. Меч являє довгастий металевий предмет з гострим лезом і трохи загнутої формою. З однієї зі сторін меча є рукоятка, за яку беруться, коли керують цим мечем. На рукоятці можуть бути якісь символи, які відносять самураїв до того чи іншого клану або ж символи сімейства, до якого відноситься самурай.

Самураї - воїни з великою відвагою і високою особистою гідністю. Самурай краще буде мертвим, ніж позбавленим честі. Якщо хтось посмів торкнутися честі самурая, то тут же буде позбавлений життя, а якщо ж самурай сам зробить вчинок, який його принижує, то він зробить собі харакірі. Харакірі - це вид самогубства, який роблять самураї за допомогою свого меча, вони розрізають собі мечем живіт і провертають його декілька разів.

Стати справжнім воїном, який вміє битися і керувати мечем дуже не просто і це вимагає великих років тренувань. Щоб стати справжнім самураєм варто самовіддано тренуватися, загартовувати свій дух і характер, щоб не боятися будь-яких труднощів, які можуть з`явитися перед очима. Розвитку потребує не тільки тіло, але і дух. А як же змагатися з суперником без бойового духу.

В онлайн іграх, який зібрані в цьому жанрі Вам доведеться грати за самураїв, коли ті опиняються в самих не простих ситуаціях. Вибиратися з дуже важких місць, битися з сотнями небезпечних супротивників. Не кожен зможе легко впоратися з цим завданням, але якщо Ви хочете довести собі і всім оточуючим, що здатні носити таке високе звання і бути справжнім самураєм, тоді Вам потрібно почати грати в ігри, який тут підібрані і розвивати в собі навички справжнього воїна. Ігри в основному розраховані на хлопчиків, але якщо самураї залучають і дівчаток, то чому б не почати грати і дівчаткам в ці ігри.