Ігри манікюр онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри манікюр безкоштовно грати онлайн

Дівчаткам, буде завжди цікава тема манікюру. Вони люблять все, що пов`язане з перетворенням і створенням чогось нового і прекрасного. Виявляючи таким чином свій творчий хист і навчаючись робити манікюр. Тому, можна почати розвивати свій талант до професіоналізму не втрачаючи часу, прямо зараз, в іграх для дівчаток про манікюр.

Ігри для дівчат

Вас приємнно здивують вибором і різноманітністью наданих об`єктів для експерименту. Приємна і стильна обстановка салону краси, де вас чекатимуть справжні клієнти для задоволення своїх бажань в якісному догляді за руками. Саме вона допоможе вам зрозуміти і впровадити в реальність усвідомлення того, що ви кращий майстер наймоднішого салону по наданню косметологічних послуг і манікюрних процедур.

Необхідні інструменти і засоби будуть для вас в повному доступі, а саме: пилочки, кусачки, ванночки, автоматичні прилади, кисті для малювання, наклейки. А також продукція по догляду за шкірою рук, скраби, лосьйони, креми. Для прикраси можна використовувати кільця і ​​браслети, які підходять як для рук, так і для ніг.

Ну а тепер, не завадило б визначитися з тим, які послуги конкретно ви хочете надавати відвідувачам. Це може бути, наприклад, класичний манікюр без особливих труднощів. Завдання полягатиме лише в тому, щоб зробити мінімальний догляд за руками клієнта і приступити до нанесення декоративного покриття на нігті. Якщо володієте художніми здібностями, можете спробувати зобразити будь-які малюнки самостійно. Для більш простої роботи, будуть запропоновані спеціальні лаки, з готовими візерунками і принтами. Прикрасити нігтики можна за допомогою різнокольорових, блискучих страз або наклейок.

Можливо, захочете відійти від стандартного захоплення і випробувати свої знання в педикюрі. Процедури для рук, звичайно ж, трохи відрізняються від аналогічних процедур на ногах, але нічого складного тут немає. Головне слідувати правильним підказкам і не нашкодити клієнту, так як використовуються тут в основному прилади, які працюють від електрики. Акуратність і увага перш за все.

Догляд за руками

Догляд за руками має значення не менше, ніж всі попередні сеанси. Слід влаштувати розслаблюючу і оздоровчу для шкіри рук і нігтів ванночку з корисними речовинами. Після нанести спеціальні засоби, видалити змертвілу кутикулу і верхній шар нігтьової пластини, далі, вибрати відповідну форму нігтиків. З такими процедурами ваш клієнт буде отримувати величезне задоволення від релаксації, ну а ви будете насолоджуватися вашими першими досягненнями в плані вивчення, такого мистецтва, як манікюр.