Ігри сад онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри сад безкоштовно грати онлайн

Місце в якому можна не тільки поласувати смачними фруктами, а ще й добре відпочити, подихати свіжим повітрям, повалятися на ніжній травичці і зблизитися з природою. Сад - це спеціальна ділянка на якому розміщені багаторічні насадження фруктових дерев і використовується для отримання плодів цих дерев. Інша рослинність знищується, щоб максимально спрямувати всі природні ресурси на продуктивність саду.

Багато садів облаштовується біля людських осель, щоб створити якусь різноманітність в життя. У садах людина може відпочивати і одночасно займатися якоюсь цікавою роботою, щось читати або малювати. Крім місця, де можна відпочити сади забезпечують людей фруктами на цілий рік, якщо звичайно за ними доглядають. Догляд за садами дуже кропітка робота, яка вимагає великої кількості знань і фізичної праці. Без спеціального догляду в саді розводяться багато шкідників, які пошкоджують як самі плоди, так і листя, дерева та інші частини дерев. Крім того дерева вимагають спеціального розміщення, щоб максимально використовувати те світло, яке на потрапляє в сад. У них видаляють зайві гілки, щоб до тих гілок, які залишаються йшло максимальна кількість поживних речовин. У садах вирощуються не тільки види рослини з дерев`яним стволом, можуть також вирощуватися чагарники і навіть трав`янисті рослини. Головне вміти їх всіх раціонально розмістити на тій площі, що виділяється під сад.

У виробничих садах, які створюються спеціально для отримання фруктів, дерева мають дещо іншу конституцію, ніж у звичайних садах. Вони завжди менші розміром, щоб з них можна було легко зірвати якийсь плід, вони набагато продуктивніші і більш вимогливі до поживного режиму. У садах використовують хімічні засоби захисту, так як в будь-який момент можна втратити весь урожай в результаті нападу якогось шкідника або розповсюдження хвороби. Виробничі сади забезпечують супермаркети і великі ринки фруктами, відправляють продукцію на комбінати, які переробляють її на соки.

В іграх, що тут зібрані дії головних героїв будуть відбуватися в саду. Тут Вам доведеться займатися збиранням фруктів або навіть вирощуванням дерев. Також існують ігри в яких треба буде одягнути якусь дівчину, що знаходиться в саду. Сад дуже гарне місце і може просто бути як фоном для якихось активних дій, з цього були створені пригодницькі ігри з динамічним сюжетом, дії яких відбувається в саду.