Ігри риби онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовні ігри про рибки

Господарі морів і океанів, річок і озер, і всіх-всіх водних багатств нашої планети - риби. Завдяки тому, що вони мають жабра, вони можуть дихати киснем, який розчинений у воді. Риби холоднокровні тварини з простою кровоносною і нервовою системою. У них всі органи і будова тіла адаптовані для життя у воді. Кажуть, що риби німі і не здатні говорити, але це помилкова думка. Риби все таки видають дуже слабкі звуки. В ході еволюції все більш розвинені надземні тварини пішли саме від риб. З риб пішли земноводні, з яких потім еволюціонували рептилії, а далі вже ссавці. Риби займають важливе трофічне значення у воді. Вони харчуються дрібними комахами та іншими черв`ячками, а рибами в свою чергу харчуються інші вищі тварини. У морях і океанах риби дуже часто пересуваються великими косяками в яких може бути кілька тисяч особин.

В останні століття дуже збільшився рибний промисел і з морів і океанів зникло багато видів риб. Але вони здатні швидко відновлювати свої популяції, якщо їх не виловлювати. Риби дуже корисні, тому що в них міститься багато рідкісних мікро-і макро елементів. Всі чудово знають, що риби це джерело фосфору, що такий корисний для нашого мозку. Риби також грають велику роль в кінематографі та інших творах мистецтва. Так, багато фантастичних фільмів пов`язані саме з рибами. А ось, згадати хоча б фільм `Піраньї`, де косяки хижих риб, нападали на відвідувачів пляжу і буквально їх з`їдали. Крім того, акули, які теж відносяться до риб, зустрічаються практично в кожному фільмі, де є якісь епізоди в океані.

Завдяки рибам існує такий вид відпочинку, як рибалка. Яка українська людина не любить взяти вудки і піти з друзями на рибалку. Це відмінне проведення часу під час якого можна ще і наловити рибки, яка так корисна для людського організму.

Риби дуже цікаві тварини, які можуть бути і є персонажами багатьох фільмів і мультиків. Також вони зайняли гідне місце і в онлайн іграх. В іграх з рибами Вам надається можливість побути в їх світі. Це ігри, де Вам потрібно буде годувати рибку, ловити рибок, вивчати їх, побувати на різних битвах між рибами. Також тут представлені кулінарні ігри в яких активно використовується риба. Ви зможете швидко вивчити багато цікавих рецептів по приготуванню рибки. Риби дуже спритні тварин з якими приємно брати участь в різних пригодах і в цих онлайн іграх Ви зможете в цьому повністю переконатися. Всі ігри, які представлені в цьому жанрі якимось чином пов`язані з цими підводними тваринами.