Ігри спасалкі онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Флеш ігри спасалкі також відносяться до категорій

Gravity Defied Ігри про тварин Інопланетяни Історія Автомобілі Акули Арена Астероїди Бігалки Баланс Бен 10 Бетмен Битви Блоки Бомби Бросалки Будівництво Відпочинок Війни Вежі Вертольоти Взривалки Вихованці Влучність Вогонь Вода Вуличні ігри Герої Гонки з перешкодами Гонки на автомобілях Гонки на вантажівках Гонки по місту Гравіті Губка Боб Денді ігри Детективи Джунглі Доктор Доставка Екстрим Екшн Загадки Захист Зима Знайти вихід Зомбі Квести Кольорові блоки Комахи Кораблі Космічні ігри Космос Кубики Курчата Лодки Лучник Людина-павук Місто Магія Медицина Модні ігри Монстри Море Морські ігри Ніндзя На спритність Оборона Образ Обслуговування Одяг Одягалки для дівчаток Океан Онлайн ігри Підземелля Пінгвіни Пірати Павуки Пазли Пляж Подорожі Пригалки Принцеси Рапунцель Реакція Робота Руйнування Рятувалки Сітка Самураї Сапер Скейт Скубі-Ду Смайлики Собаки Сокобан Солдати Стрільба з лука Стрибки Супермен Тото Трансформери Швидкість Шутери

Безкоштовно грати в ігри про порятунок

Рятувати чиїсь життя дуже поважно й завжди заслуговує великої уваги громадськості. Це дуже висока місія врятувати чиєсь життя або прибрати загрозу для чийогось життя. Держава дуже заохочує рятувальників і нагороджує їх спеціальними орденами. І тут рівень ордена залежить не так від кількості врятованих життів, а від конкретної ситуації в якій це сталося і ризику для самого рятувальника.

Є навіть спеціальні професії з порятунку людей. Безпосередньо це виконують військовослужбовці міністерства надзвичайних ситуацій, які працюють в найнесподіваніших ситуаціях. Бійці МНС можуть працювати в умовах міста, коли небезпека виникає з якоїсь техногенної причини і людину потрібно витягувати з якогось небезпечного місця в умовах урбаністичного міста. В умовах міста може виникати небезпека і з боку якогось катаклізму, наприклад цунамі або повені. Також ці бійці проводять операції і природних умовах, коли людина десь загубилася в лісі або в горах і потребує допомоги спеціальних сил. Не варто забувати про тих рятувальників, які працюють на воді і витягують людей, коли вони піддаються ризику потонути. Справжніми рятувальниками виступають пожежники, які витягують людей з палаючих будинків та інших будівель, які палають у вогні. Вони виявляють величезну мужність піддаючи своє особисте здоров`я на великий ризик, але тим не менш виконують роботу, яку поклало на них суспільство. Всі ці дуже могутні люди, які заслуговують великої поваги і повинні мати заохочення держави не тільки у вигляді нагород і орденів.

Не варто забувати про тих рятувальників, які борються за людські життя і здоров`я вже не зі стихіями, а безпосередньо у людському організмі, а саме медики. Які рятують людей від важких хвороб і серйозних травм, використовують всі свої сили і знання, щоб людина залишилася живою і могла нормально жити і насолоджуватися життям. Професія медика вимагає не так великої мужності, як великих знань у своїй сфері, саме ці знання повинні допомагати рятувати людей і дарувати їм другий шанс.

В онлайн іграх, щоб рятувати теж потрібно проявляти спритність і кмітливість. Бувають дуже складні і заплутані ситуації в яких спочатку потрібно буде гарненько подумати перед тим, як діяти. У таких онлайн іграх Ви спробуєте себе як в ролі бійця МНС, так і пожежника, і рятувальника на воді і медика. Всі ігри мають гострий сюжет і нудьгувати тут не доведеться, а діяти і показувати свою завзятість у бажання допомогти людині.