Ігри стріляти з рушниці

Головною зброєю для будь-якого якісного полювання є рушниця. І чим довше вона буде, тим краще нею можна буде прицілитися. Рушниці бувають одностваольніе і двоствольні. Якщо вони двоствольні, то перезаряджати їх буде в два рази рідше. Рушниця відрізняється від інших видів зброї своїм довгим стволом. До речі, сам ствол може бути гладким або нарізним. У гладкому стовбурі куля при вильоті має меншу точність і меншу силу враження. У нарізному стволі куля закручується навколо своєї осі, що надає їй більшої точності польоту і вона здатна вражати з більшою забійною силою. Крім звичайних куль, рушниці можуть стріляти дробом - дрібними частками металу. Рани від дробу виходять рвані і їх дуже важко заліковувати, також важко витягувати ту дріб, яка потрапила в тіло. В якості дробу може бути використана сіль, якщо рушниця використовується для захисту або простого переляку. Замість дробу засипається сіль, яка вилітає від вибуху порохового заряду, сіль не завдає багато шкоди, хоча поранення дуже неприємне.

Існує дуже багато різновидів двоствольної рушниці, які відрізняються розміщенням стволу. Також бувають трьохствольні рушниці. Іноді один зі стволів рушниці може бути нарізним, а інший гладкий. Все залежить від застосування зброї. Існують різні способи перезарядки рушниці, від просто переламування стволу навпіл і запихання в нього патронів, до ледь не автоматичної перезарядки патронів.

Рушниці, а саме мушкети, як одні з різновидів цієї зброї з`явилися, як найперший вид вогнепальної зброї і почали дуже швидко розвиватися в різних технічних доповненнях і удосконаленнях. Вони швидко стали на озброєння у великих арміях і витіснили луки, які були на той час єдиною стрілецькою зброєю. Всі вони в своїй роботі використовували порох, який при детонації вибухав і виштовхував із ствола кулю. Саме з конструкції арбалета було створено рушницю, тому як стрільба з арбалета проводилася за допомогою натиснення на курок. І була можливість використовувати приціл для стрільби.

У нинішній час рушниці, практично не використовуються на озброєнні армії ні в якій країні світу. Найпоширенішим їх застосуванням залишилося на полюванні, а також в різних охоронних службах. Також вони використовуються поліцією різних держав. У флеш іграх Ви зможете спробувати, як це стріляти з рушниці і побувати на полюванні в якій рушниця буде основною зброєю. Зможете ознайомитися з усіма плюсами і мінусами використання рушниці і зрозуміти для себе на скільки це цікавий вид зброї.