Ігри русалонька онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри для дівчаток русалочка

Чи існують русалки насправді, залишається великою загадкою. Ходять багато міфів і легенд, які свідчать, що начебто русалки були помічені там чи там. Але достовірних наукових підтверджень існування русалок немає. Звичайно, нам хочеться віриться в цих милих істот, але чи дійсно вони такі милі, як це описано в казці.

Хто з діснеївських мультфільмів живе під водою? Правильно це русалочка, автори спеціально помістили її під воду, нібито вона дочка самого підводного царя Нептуна. За сюжетом мультфільму, вона дійсно дочка Нептуна, живе собі спокійно і розважається під водою, але коли небезпека загрожує її батькові, то і на неї цей відкидає відбиток.

Підводний світ в якому живе русалочка дивує своєю красою, безліч різнокольорових водоростей, риби з незвичайною формою тіла і забарвленням, яке має всі кольори веселки. Підводні рифи створюють особливий рельєф морського дна. Все це разом гармонійно зливається в казковий світ, який могли придумати тільки в диснеївській студії. За сюжетом мультфільму русалочку звуть Аріель, у неї також є сестри з якими вона не дуже то спілкується.

Спочатку «Русалонька» - це була звичайна казка Ганса Хрістіана Андерсона. Пізніше за мотивами цієї казки був знятий радянський мультик з однойменною назвою, а також Чехословацький мультик. Але завдяки диснеївській студії ця казка здобула найбільшу популярність. Адже було знято дві частини цього мультфільму, трохи пізніше зняли мультсеріал за сюжетом даної казки. Крім того був навіть випущений фільм-казка і всі творіння Уолта Діснея мали велику популярність серед дитячої аудиторії, хоча дану популярність вони мають і досі. Також було випущена комп`ютернк гра про пригоди маленької дівчинки Аріель в підводному світі повному небезпек.

Окремо можуть порадувати онлайн ігри, яких придумано велику кількість з використанням образу русалочки. Є ігри в яких русалка виявляється в захоплюючих морських пригодах. Вона повинна звільнити свого батька, але на шляху у неї з`являється багато небезпечних риб та інших істот, за допомогою бульбашок вона може знищувати своїх супротивників. Також русалочка має велику популярність у багатьох іграх на переодягання. У таких іграх можна приміряти дивовижні морські наряди і морську біжутерію, яка найчастіше складається з перлів. У таких іграх Ви зможете зустрітися з цікавими сукнями, які створені, щоб закрити плавник русалочки. Такі плаття не зустрінуться ні в одній іншій грі.