Ігри русалки

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри для дівчаток русалки

Одні з небагатьох істот, в яких дорослі люди можуть реально вірити. Хтось каже, що русалок не існує, адже їх ніде толком ніхто документально не підтвердив. Але знаходяться такі люди, які кажуть, що нібито бачили їх. У цьому плані русалок можна порівняти з інопланетянами, які гіпотетичні можуть існувати, але про реальні факти їх присутності постійно сперечаються. Але для того, щоб підтвердити або спростувати факт існування інопланетян, людство ще не має достатнього розвитку технологій, тобто ми не можемо досліджувати космос за межами нашої галактики. А ось планету, цілком реально було б дослідити ретельно і сказати про присутність або відсутність русалок. Русалки мали величезну популярність в літературі минулих століть, звідси виникає питання, чому про них писали? Це просто вигадка авторів або їх підштовхнули на ці розповіді реальні факти існування русалок? Може бути в даний час, люди здатні ретельно досліджувати кожен метр нашої планети, зазирнути в будь-яке болото і на дно будь-якого океану, але вони вже нічого не знайдуть цікавого, тому що русалки зникли з Землі. А от говорити про їх існування в минулому, цілком допустимо.

Що ж собою являє русалка? Як кажуть розповіді та легенди це морська жінка, яка володіє половиною тіла, як у нормальної людини, тобто має голову з усіма органами дотику, тулуб, руки, а ось друга частина її тіла складається з величезного риб`ячого плавника, за допомогою якого вона може пересуватися під водою подібно рибі. Також замість легеневого дихання у неї був зябровий подих. У художній літературі розповідається про те, що русалки любили полювати на великих красивих чоловіків. Тобто, вони невідомим чином заманювали їх до водойми, а потім забирали з собою під воду.

Відмінною мультиплікаційної повістю про цих диво-дівчат є диснеевский мультик під однойменною назвою. У мультику розповідається про морську принцесу на ім`я Аріель, яка була русалкою. Її батько могутній морський цар Нептун, який є владикою морів і океанів. Мультик добре підходить для маленьких дітей і непогано демонструє підводний світ з дивовижними персонажами. Крім того, русалки іноді зустрічаються в російських фільмах, як хитрі персонажі, які зводять з розуму чоловіків.

Тут Ви зможете знайти онлайн ігри, в яких головними персонажами є якраз ці хитрі, але в теж час неймовірно красиві русалки. Дії ігор відбуваються в морському світі, де русалки відчувають себе абсолютно комфортно. Ви зможете побувати в фантастичних пригодах, які можливо колись були в реальності на нашій планеті.