Ігри на розвиток пам`яті

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Онлайн ігри для розвитку пам`яті

Пам`ять людини незвично складна структура, яка до цих пір погано вивчена, не дивлячись на величезний розвиток сучасної науки. Якщо пам`ять цифрових пристроїв вимірюється певним обсягом інформації, яка там може зберігається, то людська пам`ять не має певних обмежень і її неможливо вимірювати точним числом. Пам`ять цифрових пристроїв міститься на металевому або пластиковому диску, створеним на заводі, тобто має своє неживе походження. Людська пам`ять, звичайно ж має біологічне походження і зберігається в людському мозку. Мозок являє собою скупчення білої і сірої речовини. Саме в сірій речовині зберігається вся інформація, яка була отримана людиною під час її свідомого життя. Сіра речовина, представляє з себе скупчення нервових клітин, які мають трохи іншу форму і структуру, ніж всі інші клітини в організмі. Коли ці клітини збуджуються, то відбуваються нервові імпульси, що і є безпосереднім процесом мислення, яке відчуває і робить людина. Під час цього і йде робота з пам`яттю людини. Доросла людина думає словами, а слова це та інформація, яка зберігається в пам`яті, тобто практично завжди під час життєдіяльності людини йде постійна робота з її пам`яттю, за винятком того короткого періоду, коли людина спить, тоді навіть пам`ять вимикається і людина знаходиться не в свідомому стані.

Кожна людина зобов`язана працювати зі своєю пам`яттю, всіляко намагатися її розвивати, щоб уміти обробляти більшу кількість інформації, запам`ятовувати найбільше, стає більш ерудованою. Дана ерудиція може стати в нагоді в будь-який момент життя, адже постійно виникають якісь ситуація, де потрібні певні знання. Навіть якщо у людини не буде цих знань, він може використовувати ресурси свого мозку для того, щоб придумати вихід з тієї чи іншої ситуації. Вчені підрахували, що звичайна середньостатистична людина використовує свій мозок лише на 5-8%, це ж зовсім мало. А уявіть, які можна мати можливості, якщо збільшити цей відсоток використання мозку.

У даному блоці ігор, Ви зможете знайти такі онлайн ігри, які будуть не тільки змушувати Вас думати і напружувати сіру речовину в голові, але і дійсно розвивати свої розумові здібності, розвивати свою пам`ять, щоб запам`ятовувати найбільше, щоб знати більше. Чим більше Ви будете знати, тим більше Ви будете освідчені і зможете отримати більшу повагу в суспільстві. Розумні, начитані люди завжди є авторитетами для менш розвинених в інтелектуальному плані людей. Так що слід робити висновки.