Ігри онлайн роботи

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри для хлопчиків про роботів також відносяться до категорій

Ігри для дітей 5 років Ігри для дітей 7 років Інопланетяни Інтелектуальні ігри Арена Бігалки Бійці Бен 10 Битви Бої Бомби Бродилки для хлопчиків Будівництво Війни Вантажівки Герої Гонки для хлопчиків Гонки з перешкодами Гонки на мотоциклах Дінозаври Детективи Екшн Загадки Задачі Залізна людина Захист Збиралки Змагання Зомбі Картинки Комікси Комахи Конвеєр Кораблі Космічні ігри Космос Лінії Лабіринти Лицарі Міккі Маус Майбутнє Медицина Механізми Морські ігри Мотоцикли На спритність Наука Оборона Онлайн ігри Перевезення Подорожі Політика Пошук предметів Прибирання Пригалки Прогрес Протистояння Ретро ігри Рибки Робота Руйнування Рятувалки Солдати Сонік Старі ігри Стрілялки для хлопчиків Стрибки Творчість Теніс Територія Тетріс Трансформери Трюки Уважність Фізика Фарби Фентезі Футбол Черепашки-ніндзя Шарики Шахи Шукалки Шутери Ящики

Безкоштовні ігри про роботів онлайн

Роботи, як ми знаємо це механічна інтерпретація живих істот. Найчастіше створюють роботів на основі людського скелета, але також дуже добре популярними є роботи різних тварин. Роботи повністю автономні у своєму пересуванні і можуть дуже тривалий час перебувати без харчування. Всі роботи є залежні від людства, це тільки у фантастичних фільмах вони можуть почати повстання проти людей. Роботом найчастіше керує людина, але також сучасні механічні істоти можуть самі пересуватися і виконувати прості команди. Останнім часом дуже добре почало розвиватися роботобудування і робототехніка, створюються нові роботи, які максимально копіюють живих істот на прикладі яких вони і були створені, вони стають більш автономними і більш розумними. Можливо в недалекому майбутньому роботи будуть знаходиться серед людей і допомагати людству в багатьох їхніх повсякденних справах. Завдяки роботам можливо засвоєння космосу, адже для них немає необхідності дихати киснем і вакуум їм теж не загрожує, по цьому вони легко можуть переносити умови космосу і виконувати там різні завдання. Роботи ніколи не втомлюються і не хворіють, вони завжди будуть однаковими.

Роботи вони майже як люди, бувають сентиментальними як Робокоп, а бувають і жорстокими як термінатор. У цих іграх ви будете керувати роботами, будете боротися за право називатися найкрутішим роботом. А також доведеться і стріляти по роботам, захищаючи людей від навали роботів-кіборгів. Воювати з роботами досить важко, адже вони не відчувають болю і на озброєнні у них найсучасніша зброя. Роботи більш освоєні в тактиці ведення війни та інших бойових дій. Але тільки люди володіють справжнім інтелектом, який може думати унікально і тільки з цього у Вас є можливість перемогти роботів в цій війні, але ж роботи і були створені людиною завдяки цьому інтелекту. Але це тільки частина ігор, в яких роботи войовничі, але ж роботи бувають і доброзичливими і люблять побігати. В цьому Ви можете переконатися граючи в ігри в яких роботи грають у футбол та інші спортивні ігри. З роботом навіть можна зіграти в шахи. А ще роботи бувають домашніми, майже як домашні тварини. Домашні роботи, можуть бути у вигляді домашніх тварин, які буду приносити Вам тапочки або виносити сміття, вони будуть дуже корисними в домашньому господарстві. У цій категорії представлені ігри, які мають у своєму сюжеті роботів і у Вас є унікальна можливість познайомитися з цими роботами, дізнатися які існують роботи і чим вони цікаві. Грайте в ігри з роботами і проводьте цікаво час з цими розумними механічними істотами.