Онлайн флеш ігри реверсі також відносяться до категорій

3D ігри 3D головоломки Дороги Кольорові ігри Кубики Настільні ігри Реверсі Уважність Фішки Шарики

Ігри реверсі грати онлайн

Начебто звичайнісінька іграшка з кольоровими кружками, а яку велику популярність вона набрала в лічений час. Якщо Ви навіть не чули про цю гру, то загляньте в кілька ігор, які представлено в цьому жанрі і відкрийте для себе щось нове в ігровому світі. Ігри дуже корисні, тому що розвивають логіку, Вам потрібно придумувати якимось чином обхитрити свого суперника або загнати його в глухе становище, щоб вирвати собі перемогу доведеться вдаватися до самих різних способів.

Значить в чому ж полягає сенс гри і які ігрові правила? Ігрові дії відбуваються на невеликій арені, яка розділена на квадратики - ігрове поле. Розмір цього поля може сильно варіюватися залежно від самої версії гри. На великому полі гра буде продовжуватиметься довше, на маленькому відповідно партію можна зіграти набагато швидше, але тут також присутній фактор швидкості мислення гравців. Хтось думає швидко, хтось повільно, але досить часто гру ставлять на швидкість, з цього просто необхідно думати швидко і робити якісь дії. Продовжуємо, на ігровому полі присутні ігрові фішки двох кольорів, зазвичай використовують червоний і синій колір, але тут також все залежить від кожної конкретної версії гри. На початку гри у кожного гравця по дві фішки одного кольору, які розставлені поруч в шаховому порядку. Той хто перший вчиняє хід, повинен поставити на вільну комірку поруч з фішкою супротивника свою фішку таким чином, щоб вона стала в одну лінію з фішкою свого кольору, після чого все, що буде знаходиться між ними автоматично стане того ж кольору. Після цього хід робить противник, який також шукає місце де поставити свою фішку. І так далі триває. Ходи відбуваються по черзі, пропусків або передач ходу не буває. Перемогу отримує той гравець, який після останнього ходу і заповнення всіх порожніх осередків матиме на ігровому полі більше фішок свого кольору.

Є різні варіанти даної гри. Наприклад замість фішок можуть бути використані якісь кружки з цікавим розфарбуванням або зовсім можуть бути використані прямокутники, квадратики та інші геометричні фігури. Можуть бути по різному декорована арена. Є 3D варіанти гри, дана гра дуже барвиста, адже грати в тривимірній графіці куди цікавіше. Фігурки виглядають об`ємними і жага до перемоги ще більше зростає.

На сайті зібрано деяка кількість варіантів реверсі. Якщо Ви ніколи не грали, то для початку цих ігор буде достатньо. До речі, в реверсі можна грати як самому проти комп`ютера, так і проти живого противника, яким може бути Ваш приятель, наприклад.