Ретро ігри

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ретро ігри онлайн також відносяться до категорій

3D ігри 3D гонки Angry Birds BMX Gravity Defied Pacman Ігри для дітей 3-х років Ігри для дітей 5 років Ігри для дітей 7 років Ігри про тварин Їжа Інопланетяни Автомобілі Арена Арканоїд Бігалки Бігати й стрибати Битви Блоки Бої Бомби Боулінг Бродилки для хлопчиків Бросалки Відпочинок Війни Велосипеди Вертольоти Веселі ігри Взривалки Влучність Вогонь і вода Водіння Вода Гармати Герої Гонки для дівчаток Гонки для хлопчиків Гонки з перешкодами Гонки на автомобілях Гонки на мотоциклах Гонки на тракторах Гонки по місту Денді ігри Джунглі Дитячі гонки Дороги Дракони Екстрим Екшн Жаби Жуки Запам`яталки Запускалки Збиралки Зброя Змійка Змагання Картинки Карточні ігри Квести Кольорові блоки Комахи Контра Кораблі Космічні ігри Космос Кубики Лабіринти Лодки М`ячик Місто Магія Маріо Монстри Морські ігри Мотоцикли На спритність Набивалки Настільні ігри Обслуговування Острів Пазли Пародія Angry Birds Пересування предметів Подорожі Покер Полювання Пригалки Принцеси Природа Прості ігри Птахи Пузирі Реакція Ресторан Ретро ігри Розвиток Ролики Руйнування Рушниці Свята Скупчення Снайпер Сноуборд Сокобан Сонік Старі ігри Страшилки Стрибки Танки Танчики Тетріс Тир Утікалки Фентезі Фрукти Хелловін Черепахи Шарики Швидкісний спуск Швидкість Шоу Шутери Яйця Ящики

Ігри ретро безкоштовно грати онлайн

Ще здавна для дітей придумувалися різні розважальні програми, які мали ігровий характер. З давніх часів діти розважалися іграми на свіжому повітрі, іноді використовували якісь прості предмети, які виявлялися під рукою. Трохи пізніше людина почала розробляти спеціальні програми, які були цікаві для дітей та залучали їх на тривалий час, це могли бути настільні ігри або знову ж ігри на свіжому повітрі. Як тільки почала розвиватися обчислювальна техніка, разом з тим, почали і з`являтися перші ігри на цій техніці.

Одними з перших ігор, які зараз важко навіть знайти, були тетріс, а також специфічні ігри на маленьких портативних пристроях. Так, наприклад, мало хто пам`ятає гру, в якій вовк з "Ну, постривай!» ловить яйця. Звичайний кишеньковий тетріс мав великий набір різноманітних ігор. Величезний успіх отримали ігри на різних приставках до телевізора : Денді, Соні, Нінтендо. Свою популярність вони отримали за цікавий різноманітний сюжет, простоту управління головними героями, а також можливість грати в ці ігри на великих екранах телевізорів. Вже трохи пізніше почали з`являтися комп`ютерні ігри, які спочатку запозичували свої сюжети з «приставочних».

На даний момент всі ті ігри, в які діти грали на приставках і на перших комп`ютерах перетворилися на справжню ретро класику. Вони давно отримали нове життя в онлайн іграх, в які можна грати, прямо в своєму браузері. Так, наприклад, якщо хто пам`ятає відомого водопровідника Маріо, то на даний момент в онлайн іграх, є сотні версій ігор разом з ним, є як класичні варіанти, в яких Маріо бігає і рятує принцесу, так існує і безліч нових версій. Практично всі герої, які були представлені на приставках Денді, зараз знаходяться в онлайн іграх. Ретро ігри з цими героями тісно живуть разом з новими героями, більше того, в багатьох іграх, сучасні герої якимось чином взаємодіють з тими героями, яких ми знаємо вже більше 20 років.

Багато хто з сучасних дітей може не зрозуміти деякі з цих старих ігор, але ті люди, які на них виросли, захочуть трохи, як говорять, труснути старизною і перенестися років так на 20 назад. Всі ті герої, які бігали на екранах наших телевізорів і ще чорно-білих моніторах, з`являються у своєму старому образі в нових онлайн іграх і з новою графікою. З`являються не тільки ігри з героями, а й такі ігри, як тетріс або змійка, які не мають своїх конкретних персонажів. Все це ми можемо знайти, як у цій категорії, так і в інших категоріях на цьому сайті.