Ігри рейнджери і самураї

Супергерої відіграють дуже велику роль в кінематографі. Вони володіють фантастичними здібностями, які допомагають їм долати сили зла. Було знято велику кількість фільмів про супергероїв, які борються з тими чи іншими злодіями, але поряд з фільмами величезною популярністю користуються серіали, в яких розповідається одна довга історія про героїв. У таких серіалах використовуються дуже дорогі спецефекти, які створюють захоплююче видовище. З таких серіалів ми чули історію про Ультрамена або про наїзника в масці, але з недавнього часу більшу популярність набирає американська історія про потужних рейнджерів. Якщо брати реальний світ, то рейнджери - це поліцейські в окремих штатах, які займаються ловом особливо небезпечних злочинців. Але за сюжетом цього серіалу, трактування рейнджерів дещо інше. Спочатку це прості люди, які стають рейнджерами - супергероями, з певними здібностями. Фільм багатосюжетний і в кожній серії їм доводиться битися з якимось новим монстром, який створений головним лиходієм. Зазвичай команда з рейнджерів складається з 3-6 чоловік, в такій команді є лідер, майже завжди це червоний рейнджер. Варто зауважити, що кожен учасник команди, має свій колір і в залежності від цього кольору, він володіє тими чи іншими здібностями.

Весь серіал поділений на декілька сезонів. У кожному окремому сезоні свої рейнджери і свій головний лиходій. В одному з цих сезонів героям доводиться зустрітися з древнім лиходієм, в якому знаходиться дух самурая. Так як, він самурай, то і всі монстри, створені ним, будуть володіти навичками японського бойового мистецтва і можуть бути самураями. Саме цей сезон, дав найбільший ривок для створення відеоігор з цими героями.

Але не тільки були створені одні відеоігри. Фільм став настільки популярним, що почали з`являтися навіть онлайн ігри. Саме онлайн ігри дають широкі можливості для різноманітних фантазій щодо головних героїв. Тут можна легко наділити їх особливими навиками, а також зробити відмінні спецефекти, які будуть просто вражати своєю красою. В даний час створена велика кількість ігор, де потужним рейнджерам доводиться битися з різними лиходіями і монстрами. Важливу роль мають самураї в цих іграх, саме вони виступають, як основні супротивники рейнджерів. Ви зможете побувати в нелегкому протистоянні цих персонажів, які під час своєї боротьби будуть використовуватися фантастичну зброю. Якщо Вам не вистачає якихось насичених битв і дій, то в іграх з даного жанру, Ви зможете отримати їх у повній мірі. Запрошуйте своїх друзів і разом допомагайте потужним рейнджерам здобувати перемогу над силами зла.