Ігри ракети онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовні ігри про ракети

Спеціальні снаряди цілеспрямованого польоту називаються ракетами. Також сюди відносяться енергетичні апарати, які доставляють космічні станції і супутники на орбіту землі. Свою назву одержали за те, що для польоту використовують реактивну силу, а саме мають запас пального, яке коли горить штовхає корпус ракети в протилежну від горіння сторону. Власне цим відрізняються від всіх інших снарядів, тому що летять з однаковою швидкістю і поступово переводять свою потенційну енергію в кінетичну. Принцип, де ще діють реактивні сили можна побачити на кульці, яка дуже швидко здувається - вона літає в різні боки за рахунок того, що її штовхає повітря, яке з ней ж і вилітає. Ракети можуть зберігати в собі значний запас палива, тим саами долати відстані навіть між цілими континентами і земними півкулями, такі ракети називаються стратегічними.

Широке використання ракети отримали у військовій справі, саме тут вони і були вперше створені. Ракета несе на собі паливо, яке задає їй руху і безпосередньо саму боєголовку з запасом вибухівки. Ракети мають різноманітний калібр і запускаються з різних установок, починаючи від гармат і БМП і закінчуючи шахтними установками. Є керовані і некеровані ракети. Не керовані ще називаються балістичними, тому що самі створюють для себе траєкторію польоту. Керовані мають у собі датчики, які забезпечують їм управління з місця їх запуску. У нинішній час військова техніка настільки розвинена, що в ракетах навіть встановлені спеціальні камери і можна бачити весь політ і кінцеву ціль. Ракети мають різну відстань польотів, починаючи від безпосереднього поля бою на якому вони використовуються і закінчуючи міжконтинентальними балістичними ракетами дальньої дії.

У космічній справі вони використовуються як основні енергетичні засоби доставки космічних модулів за межі Землі. Саме ракета повинна подолати земне тяжіння і набрати першу космічну швидкість. Іноді вони оснащуються кількома ступенями і по закінченні палива в першому ступені, вона автоматичні відпадає і запускається друга.

У комп`ютерних та онлайн іграх Вам доведеться запускати різні ракети, але в більшості це будуть саме військові. Цими ракетами потрібно буде вразити цілі, які знаходяться на великій відстані. Іноді Ви будете працювати і з космічними ракетами і потрібно буде зробити вдалий їх запуск. Але все ж такі ігри представляють величезний інтерес для хлопчиків різних вікових категорій.