Ігра пузирі

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри пузирі безкоштовно грати онлайн

Як здорово, що є сайти, на яких можна знайти найрізноманітніші флеш ігри, щоб скоротати вільний час або перепочити під час роботи. Ці онлайн ігри досить прості, але дуже захоплюючі і цікаві. Одні з таких ігор - ігри Бульбашки. Сьогодні вони стали дуже популярні не тільки серед дітей, але і серед дорослих.

На нашому сайті ми зібрали в одну серію всі ігри Бульбашки, які тільки є на просторах інтернету. Щоб вибрати найцікавішу гру, достатньо просто зайти на портал, вибрати і грати. Це все, що від вас вимагається. Не треба ніяких реєстрацій, оплат, все робиться швидко і безкоштовно.

Дуже проста і нехитра гра настільки захоплює, що відірватися від неї неможливо. Варіантів гри дуже багато.

Усередині бульбашок можуть бути заховані курчата. І без вашої допомоги вони просто впадуть. Розстрілюйте бульбашки і звільняєте курчат. Правила гри прості, їх можна дізнатися в Довідці. В іншому варіанті гри в бульбашки сховали красиві метелики. І їх звільнити з бульбашкової в`язниці зможете тільки ви. Правила всіх ігор практично однакові.

Бульбашки в морській безодні потрібно розстрілювати для того, щоб відволікти від небезпечних справ шкідливого восьминога.

Є ігри логічні, де поле усіяне різнокольоровими бульбашками, і видаляти їх можна тільки по кілька штук одного кольору. Чим довше ланцюжок однакових за кольором бульбашок, тим більше бонусів зможете отримати. Ви просто наводите мишку на бульбашки, які плануєте видалити, і стріляєте. Але стріляти можна шариком такого ж кольору. У цьому і полягає хитрість гри. Вона змушує включати логіку, і продумувати свої дії на крок вперед.

Ще один варіант гри, від якого будуть у захваті всі дівчатка, які дуже люблять фей і подружок Вінкс. Вони придумали сюрприз для своїх фанаток. Кожна фея сховалася всередину бульбашки і піднімається в ньому вгору. Ваше завдання - клацнути і лопнути шарик, щоб звільнити вашу улюблену фею. Настільки позитивна гра, що від неї ви отримаєте максимальне задоволення і гарний настрій.

Дуже проста на перший погляд гра стає все складніше з кожним рівнем. Бульбашок стає більше. Того і дивися можна пропустити бульбашку з феєю всередині. Вже що-що, а нудьгувати в цій грі не вийде.

Заходьте на наш сайт, вибирайте гру і отримуйте задоволення. Кого ви захочете рятувати з бульбашок, метеликів, курчат або чарівниць з Вінкс клубу, вибирати вам. Головне, щоб гарний настрій не покидало вас протягом всієї гри. Для цього ми і збирали воєдино всі ваші улюблені ігри.