Ігри привиди онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Грати безкоштовно в ігри про привидив

Привиди - це паранормальні явища, які не мають фізичного тіла, а видимі як прозорі об`єкти. За задумом привиди це явища мертвих людей душа яких залишилася на Землі і не відправилася до Всевишнього. Можна довго розмірковувати про те, що таке привид, найчастіше це виявляється вигадкою людської психіки. Але є деякі фотографії, нібито реально існуючих привидів, які були зняті на плівку. Самі по собі привиди не несуть ніякої шкоди і не можуть завдати шкоди, тому що це тільки візуалізація мертвих людей. Але вони здатні наводити великий страх на людей, часто цей страх створюється від того, що привиди пересувають якісь предмети і створюють дивні звуки. Вірити чи не вірити в привиди - це особиста справа кожної людини, але якщо дивитися по здоровому глузду випадки з ними дуже рідко зустрічаються і часто після контакту людини з привидом, його вважали психічно неврівноваженим. Є безліч аргументів, які здатні спростувати існування привидів. Це можуть бути звичайні галюцинації, міражі, ілюзії, свідомі містифікації померлих людей, якісь дефекти на фото- та кіно- плівках.

Найчастіше привиди люди зустрічали в якихось підземеллях або катакомбах. Так, є легенди, які свідчать про існування привидів в Лондонському метро. Також місця, де можна зустріти привидів - це якісь містичні місця, де колись проводилися якісь культи, в маловідвідуваних людьми місцях, у покинутих будинках або місцях, яскравим прикладом, де можуть бути привиди є місто Прип`ять.

Найбільш широким місцем, де можна зустрітися з привидами безсумнівно є кінематограф. Було створено сотні фільмів сюжет яких заснований на привидах або на контакті з ними. Найвідомішим фільмом з якого, напевно, все і почалося - «Мисливці за привидами». Напевно, половина фільмів жахів створена на основі існування привидів. Не менше існує мультиків з привидами. У таких мультиках привиди найчастіше виконують якусь комічну роль, згадати хоча б того ж «Каспера». В онлайн іграх привиди теж зустрічаються, як веселі персонажі з якими цікаво грати. Дуже рідко це моторошні ігри в які страшно грати дітям. У цих веселих іграх Ви будете потрапляти в різні історії з привидами і знаходити спосіб як вибратися з тої чи іншої пригоди. Якщо Ви не зустрічали в реальному світі привидів, то зможете це зробити в онлайн іграх.