Ігри пригалки

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовні ігри пригалки також відносяться до категорій

Angry Birds Ігри для дітей 5 років Ігри для дітей 7 років Ігри про тварин Їжа Інопланетяни Автомобілі Алладін Бігалки Бігати й стрибати Бджоли Битви Бомби Вінкс Вантажівки Велосипеди Веселі ігри Вода Гонки для дівчаток Гонки для хлопчиків Гонки з перешкодами Гравіті Гриби Губка Боб Дівчата Дінозаври Даша мандрівниця Даша слідопит Денді ігри Дитячі гонки Дорогоцінності Експедиції Екстрим Екшн Жаби Зірки Зайці Запускалки Збиралки Зимові види спорту Змагання Знайти вихід Золото Зомбі Квести Кольорові блоки Коні Конвеєр Кораблі Коти Кролики Кубики Курчата М`ячик Місто Мадагаскар Майбутнє Малювання Маріо Механізми Монстри Море Ніндзя На спритність Небо Одяг Підривалки Пінгвіни Павуки Паркур Подорожі Полювання Поні Понівіль Привиди Пригалки Птахи Ракети Реакція Рибалка Рибки Ролики Рятувалки Сімпсони Скейт Скубі-Ду Смайлики Сніг Собаки Солдати Спанч Боб Стрибки Тести Том і Джері Феї Ферма Фрукти Халк Шарики Швидкість

Ігри пригалки онлайн

Самим найбільш використаним способом пересування в іграх є саме стрибок. Та практично у всіх іграх головний герой спокійно може бігати, але без високих стрибків йому теж не обійтися. Високі, довгі, затяжні стрибки Вам доведеться виконувати в іграх, які зібрані в цьому тегу.

Ні це не ігри про паркур, тут Вам не потрібно швидко пересуватися з однієї точки в іншу. Це прості ігри в яких треба буде збирати якісь бонуси чи предмети, битися з головними героями за допомогою своїх стрибків, звільняти незахищених персонажів і так далі. Всі ігри пригодницького жанру і тут особливо думати над тим, як просунутися далі за рівнем Вам не доведеться. Просто граємо і весело проводимо час. Головними героями найчастіше виступають тварини, тому що вони здатні здійснювати високі стрибки і вони володіють достатнім запасом потенційної енергії для здійснення того чи іншого стрибка.

Для здійснення будь-якого стрибка потрібні сильні м`язи, які здатні швидко скорочуватися і виділяти велику кількість енергії. Таке скорочення вельми важке і може навіть травмувати не підготовлене тіло, адже йде навантаження на зв`язки і на кістки. Професійні спортсмени тренуються роками, щоб розвинути в собі здібності до різкии і сильним скороченням м`язів. Головні ж герої ігор, які тут представлені не тренуються взагалі вони з самого початку гри здатні здійснювати стрибки вище свого росту, а деколи взагалі на колосальну відстань. У природі тільки деякі комахи можуть здійснювати здоровенні затяжні стрибки на дуже великі відстані, тут вони теж представлені, але вже в меншій кількості. Типова гра виглядає так, де діючий персонаж постійно повинен піднімати вгору, по дорозі він повинен вправно обходити всіх своїх ворогів, які можуть його серйозно пошкодити, збирати різні монетки або інші коштовності. Іноді в грі є відлік часу і з цього Вам необхідно поспішати, щоб дістатися до кінця рівня. Дана мітка включає в себе дуже велику кількість ігор, які будуть однаково цікаві і хлопчикам, і дівчаткам різних вікових категорій. З таких ігор починається наше дитинство і вони можуть бути нам цікаві навіть у старшому віці. Якщо у Вас є вільна хвилинка, але Ви не знаєте за якою грою Вам краще провести цей час, то можете вільно вибирати гру з цього списку і не боятися, що вона Вас не зацікавить. Переживайте за інше - що Ви не зможете потім відірватися від цієї гри.