Безкоштовні ігри про протистояння

Жорстокі битви, які влаштовуються на полі бою, ще називають протистоянням. Зазвичай протистояння мають увазі під собою оборону від нападаючих військ, коли атакуючі війська кількісно перевищують захищачі війська. Для відбивання військ противника, необхідна зібраність, максимальне співробітництво у всіх військах, а от для цього необхідне ефективне управління цими військами. Потрібні тактичні навички, розуміння процесу бою, знання про свою і військову техніку супротивника і про її можливості. Якщо добре розібратися у всіх цих елементах, то можна буде провести відмінну операцію по відбиванню супротивника.

Зараз існує величезний жанр ігор - військові стратегії, куди постійно створюються нові ігри про різні періоди історії і військові битви. Є стратегії, де гравцеві необхідно займатися розвитком свого військового містечка, інфраструктури в ньому, а потім вже починати виробляти військо та бойові машини, щоб з ними вирушити в бій. Але разом з тим, існує й інший тип гри, де необхідно управляти військом, яке у Вас вже є в наявності безпосередньо на самому полі бою. Тобто Ви максимально обмежені в кількості і потрібно шукати різні способи впоратися з цим військом на полі битви. У військовій справі, існують різні маневри і хитрощі, які дають можливість з невеликою кількістю війська впоратися з величезною армією, сюди включаються: засідки - маскування в зручній позиції для раптового нападу; ловля на живця - хитрий маневр при якому супротивник не знає про реальну кількість Ваших військ; битва на обмеженому місці - противник не має можливість для маневрів великою армією; існує ще величезна кількість інших хитрощів, які вимагають від воєначальника креативного мислення.

Всі ці хитрощі і різні типи ігор Ви зможете знайти в даному жанрі онлайн ігор. Тут підбираються цікаві ігри, в яких потрібно буде очолювати протистояння невеликим військом проти переважаючих сил противника. Можуть бути представлені ігри, які ілюструють військові процеси, які відбувалися в стародавньому світі, в середньовіччі і в даний час. В залежності від періоду історії Ви зустрінетеся з тими чи іншими типами бойової техніки і тактикою ведення бою. Але повірте, що техніка і зброя можуть мінятися, але значних змін в стратегії не відбуваються. Варто в іграх знайти точну грань, між військовою стратегією і тактикою, адже стратегія охоплює більш масштабні процеси, куди включається і забезпечення військ і їх створення, а тактика - це управління своїми військами безпосередньо на полі бою. Протистояти з великими військами дуже не просто, але якщо будете мислити логічно і знаходити можливість виходити зі складних положень, то Ви зможете з легкістю впоратися з будь-якою місією, яка перед Вами ставиться.