Флеш ігри прогрес

Постійний розвиток і удосконалення людського життя і всіх технічних пристроїв, які оточують людину і називається прогресом. Завдяки тому, що він є у нас, є всі доступні блага цивілізації, які спрощують наше життя і роблять його більш комфортним. Прогрес протилежне визначенню слово регрес, яке означає втрату знань і рух від нового до старого. У сучасному світі прогресивними можуть бути не тільки пристрої і технічні новинки, можуть бути і люди, які висловлюють нову точку зору, намагаються відповідати самим останнім тенденціям в моді, науці, мисленні і відносинах до навколишнього світу.

Наукою рухає прогрес і тільки через те, що людство потребує нових технічних рішень тієї чи іншої проблеми працює прогрес у науці. Відкриваються нові інститути, створюються нові університети, виділяються великі кошти на підтримку науки, щоб вона давала людям те, що вони вимагають. Крім того іноді нові речі створюються випадково, а не завдяки спеціальним дослідженням. Від цього випливає, що прогрес може бути спеціальним цілеспрямованим і випадковим. Цілеспрямований вимагає багато ресурсів на своє просування, випадковий ж виходить у результаті роботи людської фантазії і не вимагає особливих витрат.

Крім науки прогрес існує і в інших напрямках людського життя. А саме в мистецтві, коли створюються нові напрями в музичних жанрах, створюються нові напрями в образотворчому мистецтві - малюються картини в незвичайних уявленнях нашого світу. Виходять фільми, які намагаються розкрити нові, до того не цікаві нам проблеми. Мода теж не стоїть на місці, а постійно створюються новинки в одязі, які дуже часто починають користуватися величезною популярністю.

Завдяки тому, що існує якийсь прогрес люди розвиваються, вони хочуть знати більше і практично використовувати свої знання. Люди хочуть ставати частиною прогресу, робити свій якийсь корисний внесок у нього. Адже всі знають, що від цього буде дуже велика віддача.

В онлайн іграх Вам доведеться щось удосконалити, шукати нові шляхи, як зробити ту чи іншу річ краще. Апгрейдити своїх героя, їх зброю, робити удосконалення оборонних веж і прокачувати машини або мотоцикли - це все, що очікує на Вас у іграх цього жанру. Будьте завжди прогресивні і слідуйте всім останнім тенденціями в цих іграх, тут Вам точно не буде нудно, адже кожну хвилину можна побачити нову інформацію, яка Вас зацікавить.