Ігри принцеси онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри принцеси безкоштовно грати онлайн

Напевно, кожна маленька дівчинка в дитинстві мріє стати справжньою принцесою, жити у великому білому замку, носити нарядні сукні і щоб до неї залицявся принц, звичайно ж, на білому коні. З часом ці мрії згасають, трансформуються всt в більш прості, але суть, яка в них закладена залишається. Дорослій дівчинці хочеться бути принцесою сучасності, вже ніхто не говорить про шикарні сукні і білий замок, але бути красивою і ніжною принцесою все ще хочеться і принц теж повинен бути в наявності.

Образ принцеси дуже добре проглядається з казок та інших художніх творів. Це дівчина з ідеально білою шкірою, яскравими очима, бровами, красивим довгим волоссям. Якщо це принцеса, то ця дочка короля або царя. Одягається вона в розкішні шовкові одежинки і практично цілими днями займається тим, що дивиться в дзеркало на свою красу або прогулюється парком, практично ніяких турбот. Принцеси були і зараз залишаються в реальному світі в основному в країнах, де є монархія, тобто влада передається від батьків до дітей. Принцеси зараз є в Швеції, Англії та ще в деяких європейських країнах, та й не тільки європейських. Якщо добре переглядати історію, то можна побачити, що багато війни траплялися саме через принцес. Якщо король не хотів віддавати свою дочку за якогось принца, то він міг піти на цю державу війною. І ця війна була вельми виправдана. Іноді складалася протилежна ситуація, коли король віддавав принцесу за принца з іншої держави тільки заради того, щоб укласти мир, а думка цієї принцеси взагалі не враховувалося. У багатьох країнах вже з самого народження визначалося за кого вийде заміж принцеса і це навіть не обговорювалася. У нинішній час в країнах, де збереглася монархія справу з цим йде набагато простіше.

Якщо переглядати казки, то в них принц не міг просто взяти в дружини собі принцесу, він повинен був домогтися її уваги, попросити її руку і серце. Крім того, батьки повинні дати благословення, якщо вони його не дадуть, то про весілля і мови не може бути.

Ігри, які представлені в цьому жанрі в основному розраховані на аудиторію дівчаток. У цих іграх належить переодягати принцес в різні наряди, створювати їм незабутні образи. Наряди, які надаються для цього дуже шикарні і виглядають просто приголомшливо. Також є невелика кількість ігор в яких потрібно займатися порятунком принцеси. Це захоплюючі фантастичні квести в яких належить проявити героїчні здібності і врятувати принцесу з рук страшних чудовиськ. Після того, як Ви врятуєте принцесу з рук цього чудовиська вона просто зобов`язана стати нареченою Вашого героя.