Ігри паровози

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Онлайн ігри паровози

Хто ж тягне всі вагони складу великого поїзда? Звичайно ж це паровоз, правда зараз всі локомотиви вже знаходяться на електричній тязі, а не на паровій, але назва збереглася і використовується ще і в наш час. Справжні паровози залишилися, напевно, тільки в музеях, по тій простій причині, що надто не рентабельні і не зручні у використанні. Хоча не вимагають прокладки електричних мереж для свого руху.

Паровоз працює на паровому двигуні. Даний тип двигуна був винайдений, як перший, який перетворює теплову енергію в механічну роботу.

Принцип дуже простий і навіть трохи примітивний і виглядає приблизно таким чином. Буквально вариться і кипить здоровенний казан з водою під який підкладають дрова. Під час того, як вода кипить, вона виділяє багато пари - випаруваної води. Цей пар направляється на спеціальні лопаті, які при сильному тиску пари починають рух і таким чином приводять в дію всі інші механізми. Паровий двигун має дуже маленький коефіцієнт корисної дії і з цього з винаходом двигуна внутрішнього згоряння втратив свою популярність і практично перестав використовуватися. Єдиним місцем, де його ще використовують - теплові електростанції, які як паливо використовують вугілля, а вугілля не можна застосувати для двигунів внутрішнього згоряння. Парові двигуни, які використовувалися на паровозах споживали дуже багато палива у вигляді дров, також потрібен був певний запас води. Все це повинно було завжди знаходиться у складі вагонів такого поїзда. Був спеціальний персонал, що займався подачею дров і вугілля безпосередньо в топку, щоб працював двигун і на це потрібно не мало людських зусиль.

Найбільшу популярність паровози мали в 19 столітті, ще до того як винайшли двигун внутрішнього згорання і електричний двигун. Після того, як вони були створені, відразу ж почалося велике будова залізничних шляхів сполучення, як в країнах Європи і Азії, так і, звичайно ж, в Америці. Це був єдиний транспорт, створений в альтернативу кінним возам. На ньому можна було дістатися дуже швидко в потрібне місце і це не складало особливих труднощів і дискомфорту.

У флеш іграх, що представлені в цьому жанрі Ви зможете познайомитися з різними паровозами, які вже не існують в наш час і самі спробувати управляти цим паровозом і всією залізницею. Ігри дуже цікаво, адже у багатьох дітей поїзд і залізничні шляхи сполучення викликають просто колосальний інтерес.