Ігри пошук предметів онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри онлайн пошук предметів

Напевно, багато людей стикалися з такою ситуацією, що вони залишали якийсь предмет в одному місці, а після цього докладали величезних зусиль для того, щоб знайти цей предмет, адже просто забули, куди його поклали. В принципі, таке трапляється практично кожен день у всіх людей, особливо тих, хто не володіє сильною уважністю. Більшості людей процес пошуку не приносить абсолютно ніякого задоволення, а навпаки це може дуже сильно виводити з себе. Предмет, який потрібно знайти, потрібен терміново, а його ніде немає. Часом такий предмет, реально десь був захований, але найчастіше буває так, що він залишився лежати на самому видному місці або просто десь впав за шафу або стіл. Коли знаходиш той предмет, який так довго шукав, то відчуваєш просто нереальне задоволення від того, що його таки вийшло знайти і тоді розумієш, що пошуки були проведені не дарма.

Але буває таке, що якийсь предмет шукаєш дуже довго, але його так і не виходить знайти і тоді ще більше зневіряйєшся. Багато предметів з часом таки виходить знайти, при чому в самих непередбачуваних місцях, а деякі зникають назавжди. Але як не дивно, бувають такі люди, яким процес пошуку різних предметів може приносити просто нереальне задоволення і навіть якщо у них щось вдома загубилося, то пошукати це тільки в задоволення. Тим більше, що в процесі пошуку якогось одного потрібного предмета, виходить знайти ще велику кількість предметів, які були втрачені значно раніше. Зазвичай процес пошуку чогось приносить задоволення тільки дітям, які мають вільний час, щоб цим займатися.

Пошуки в іграх

Спеціально для тих людей, яким подобається щось шукати і було придумано багато онлайн ігор, у яких ставиться тільки одна конкретна мета - знайти те, що потрібно. Так, як онлайн ігри це двомірний світ і в них грають без тривимірних очок, то бачити всю обстановку можна тільки на площині. У якійсь мірі це стомлює, але ні в якому разі не можна відступати перед першою виникшою трудністю. Навпаки це повинно додавати певного азарту в пошуки, розігрівати апетит. Найчастіше шукати припадає на статично закріпленої картинці і повернути в якусь сторону просто неможливо, але буває, що зустрічаються такі ігри, в яких реально можна уважно оглядітися по сторонах, повернути кудись убік. Так, що не треба губитися, а відразу водити в одну й іншу сторону, щоб швиденько знайти те, що так сильно цікавить. Крім того, є певний розподіл в онлайн іграх, адже в одних потрібно шукати велику кількість різних об`єктів, які можуть бути ретельно заховані в самих важкодоступних місцях. А в якихось інших іграх, шукати потрібно буде всього лише один об`єкт, але він буде настільки добре захований, що доведеться вирішити не одну задачку, щоб його знайти. Для того, щоб впоратися з поставленим завданням пошуку в більшій мірі потрібна тільки дуже хороша уважність, яка і буде допомагати проводити цей пошук. Але якщо гравець, крім уважності, ще буде володіти хорошою зоровою пам`яттю, а також проникливим інтелектом, щоб з легкістю розгадувати всі загадки, які зустрічаються по дорозі.

Часто шукалки сильно перемішані з головоломками, так що якщо доводиться думати логічно і вирішувати якісь завдання, то дивуватися цьому сильно не потрібно. Але саме спеціально побудований ігровий сюжет і додає ще більшого інтересу будь-якій грі. Так, що в сучасних шукалках намагаються додати якомога сильніше продуманий сюжет, в якому герой відчуває себе, як у справжньому квесті. Хоча навіть якщо просто додати фактор часу в гру, то вона вже стає більш цікавою, адже потрібно швидше впоратися із завданням, щоб заробити свої очки. Але іншим людям це зовсім може не подобатися, адже коли працюєш на час, то можеш трохи нервувати і зовсім просто робити якісь елементарні помилки.

Приємним бонусом в подібних іграх є той момент, що дуже часто доводиться мати справу з якимись відомими персонажами. Так, наприклад, досить часто зустрічається Скубі Ду, який постійно щось шукає. Свої пошуки Скубі Ду проводить з метою розкриття якогось страшного злочину або змови. Буває, що Скубі шукає якісь простенькі об`єкти у звичайній аркаді. Ще один популярний герой - Губка Боб, теж періодично може проводити якісь пошуки, адже в його величезному підводному світі, можна з легкістю втратити цінний об`єкт. Бувають такі персонажі, які не беруть участь у пошуку, але саме на їх зображенні потрібно щось шукати і тут вже може зустрічатися практично хто завгодно, починаючи від Білосніжки, Русалочки, фей Вінкс і закінчуючи Залізною людиною, Халком та іншими героями. Маленьким дітям, яким подобається якийсь конкретний герой, точно дуже сильно повинна сподобатися така гра і від неї можна буде отримати величезне задоволення. Коли маєш справу з подібними героями, і вони використовуються на фонової картинці, то шукати доводиться якісь прості об`єкти. Часто потрібно шукати звичайні числа, наприклад, від 1 до 20. Також використовується алфавіт літер і поки всі літери не будуть знайдені, то пошуки не закінчаться. Можуть, звичайно, бути використані і якісь специфічні об`єкти, але подібні ігри зустрічаються вкрай рідко.

Є люди, яким вельми цікаво проводити пошуки реальних речей в реальних кімнатах. Зазвичай, там де потрібно шукати такі об`єкти, твориться справжнісінький безлад і крім того, що потрібно знайти речі, потрібно відразу і навести трохи порядок. Так, наприклад, можна шукати якийсь інструмент в гаражі, де різний інструмент валяється практично скрізь, де тільки можна. Також буває, що потрібно шукати якісь інгредієнти на кухні, щоб приготувати потрібне блюдо, але на цій кухні може твориться такий хаос, що знайти бажані інгредієнти буде вельми не просто і на це піде маса часу. Може навіть таке бути, що потрібно знайти всіх гномів, які сховалися в траві в саду. До речі, гноми в шукалках зустрічаються досить часто, можливо у зв`язку зі своїм дуже маленьким ростом, який дозволяє їм легко ховатися за будь-якими великими об`єктами. Комусь це може здатися абсурдним, але буває таке, що доводиться навіть займатися пошуком незвичайних зірок, на зоряному небі. Щоб шукати не доводилося, завжди це потрібно робити дуже зосередженим, тільки тоді вийде досягти реально хороших результатів.

Процес пошуку в квестах

Досить цікаво виглядає процес пошуку в якихось квестах, адже гравцеві доводиться бувати в різних місцях, постійно міняти локації, щоб проводити пошук в одному і іншому місці. Квести змушують думати гравця не стандартно, знаходити якісь хитрощі для того, щоб просунутися все далі і далі. Зараз дуже популярними стали квести в реальності, коли людину або кілька людей замикають в одній маленькій кімнаті і їм потрібно поступово знаходити вихід з цієї кімнати. Буває навіть таке, що гравця можуть замкнути в кімнаті, яка може здатися абсолютно порожньою, без ніяких предметів, але з неї все одно потрібно знайти вихід, використовую ті предмети, які вийде знайти. У такому випадку, потрібно намагатися не панікувати, адже в паніці точно нічого нормально не вийде знайти. Бувають квести з таким великим сюжетом, що гравцеві потрібно навіть використовувати якийсь транспорт в процесі пошуків, щоб переміщатися по місту. Але навіть тут можуть бути певні труднощі, адже в якийсь транспорт спочатку ще потрібно потрапити, а для цього теж необхідно провести певний пошук.

Розвиток навичок сищика

У процесі пошуку чогось або когось у гравця розвивається дуже багато якісних навичок сищика, він починає швидше думати, адаптуватися в якійсь певній обстановці. Істотно підвишується логічне мислення, але що саме головне, краща стає уважність, адже без уважності просто неможливо обійтися, вона потрібна практично завжди в повсякденному житті. Якщо людина не достатньо уважна, то вона може забувати взяти якісь речі вдома, може забувати, куди вона поклала той чи інший предмет і потім витрачати масу часу, на пошуки цього предмета, що дуже сильно стомлює. Уважність потрібна і під час навчання, щоб значно швидше запам`ятовувати все те, що показують і пояснюють. Так, що потрібно намагатися хоча б періодично заглядати в подібні ігри, щоб ставати більш зібраним, уважним і навіть інтелектуально розвиненим. Головне, правильно підібрати гру для себе, щоб вона приносила справжнє задоволення, а не навпаки тільки стомлювала. Можна підключити своїх друзів до якоїсь складної гри, з якою не виходить розібратися, адже кільком людям завжди простіше впоратися з якоюсь задачкою, ніж робити це самостійно.