Онлайн ігри політика

Кажуть, що політика це брудна справа і це дійсно так. Головною і єдиною проблемою, чому це так - є проблема грошей. Політика, як казав, один древній мудрець - це спосіб управління державою, але в даний момент більшість з державних мужів не прагнуть ефективно управляти країною, щоб вона розвивалася, а домагаються влади тільки для того, щоб використовувати державні ресурси з метою власного фінансового зростання. У більшості розвинених країн західної Європи, політики дійсно думають про народ, про те, щоб їх країна розвивалася всілякими способами. Вони піклуються про свободу і гідність людини, створюють соціальні гарантії для різних класів суспільства, займаються розвитком економіки, що в свою чергу підвищує рівень життя простих громадян. Якщо взяти пострадянські країни, країни що розвиваються, то у них зовсім інша політична ситуація. Деякі країни мають тоталітарних лідерів, які ущемляють будь-яку свободу слова, а також обмежують можливості для висловлення своєї позиції простим людям. Інші країни мають ще гірші проблеми тому, що не мають явних лідерів в країні і переживають глибоку політичну кризу. Політики борються за владу в той час, як країна руйнується, адже нею повинен хтось дійсно розумно й ефективно керувати. Величезну роль у політиці грає сам менталітет людей, які живуть у тій чи іншій країні. Саме своїми діями і способом життя вони багато в чому створюють ту політичну ситуацію, яка є. Адже в кожній демократичній державі саме народ і є владою, тобто від волі народу залежить те, які лідери керують країною.

Політика в широкому своєму значенні демонструє, як одні сили намагаються підставити, дискредитувати або якимось іншим чином прибрати з великої політичної арени інші сили. Іноді це проходить через провокаційні дії, іноді через масові акції протесту. Рідко коли змінюється влада в країні дійсно чесно, не обходячи той закон, який і був написаний політиками. Здавалося б, парадоксальною ситуацією, що політики пишуть закони для держави, які потім самі і порушують.

В онлайн іграх Ви не будете займатися безпосередньо самою політикою, але в даній категорії ігор Ви зможете зустріти багатьох відомих світових політичних лідерів. Це можуть бути президенти таких країн, як США, Україна, Росія, Китай, ФРН, Англія й інші країни, які тримають ключові позиції у формуванні політичної ситуації у всьому світі. Найчастіше лідери цих країн будуть якимось чином страждати, від тих прийомів, які Ви будете з ними проводити.