Ігри Покемони

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Гра покемони онлайн

Покемонами називають вигаданих звіряток, а в перекладі з японської це слово означає «кишеньковий монстр». Ідея створити незвичайних звірів прийшла в голову японцеві по імені Сатосі Тадзірі. Коли він збирав жуків, йому захотілося, щоб інші люди відчували такі ж емоції. І тоді він придумав гру, в якій герої повинні були б збирати незвичайні істоти. Вони їх будуть вирощувати, тренувати, обмінюватися. У першій версії гри було придумано і зібрано 25 покемонів.

Істоти вийшли дуже забавними і володіли унікальними здібностями. Граючи в цю гру, ви станете тренером цих істот, щоб вони навчилися боротися за певними правилами. Але ігри ці абсолютно не жорстокі. Тут немає насильства і жорстокості.

В кінці дев`яностих років ці ігри були дуже популярні серед дітей. Та що там діти, багато дорослих всерйоз полюбили ці дивовижні істоти. Ті перші діти, що познайомилися з покемонами, давно вже стали дорослими. І зараз їх діти грають разом з цими симпатичними звірятами.

Варіантів цієї онлайн ігри дуже багато. І всі вони зібрані в спеціальному розділі нашого порталу. Вам залишається просто вибрати певну гру і грати, між іншим, абсолютно безкоштовно.

Суть цієї гри дуже проста. Вам будуть надані спеціальні інструменти для того, щоб в першу чергу ви могли зловити покемонів. Але це не ваші підлеглі, вони стають вашими партнерами, нехай і підлеглими. Вони мають свою думку, свої навички і свої здібності. Зі своєю командою покемонів ви берете участь у змаганнях. Вашою метою є перемогти. Але не забувайте збільшувати покемонів у своїй команді.

З кожним проходженням рівня вони все більше ускладнюються, і ви, як тренер, отримуєте нові звання від новачка і далі до отримання звання професійного тренера. Вище звання, яке ви можете отримати, і до якого прагне кожен гравець, це звання Майстер - покемон.

Перша гра вийшла в 1996 році. І постійно оновлювалися її версії. В ігри органічно впліталися елементи самих різних ігор - квести, екшн, цифрові ыгри. Сатосі придумав в загальній складності 151 персонажа покемонів. В даний час вже створюється шоста версія ігор.