Ігри Показ мод

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри для дівчаток показ мод

В інтернеті серед величезного розмаїття ігор велика увага приділяється іграм для дівчаток, щоб задовольнити всі їхні бажання і смаки. Ігри з тваринами, кулінарні ігри, про поцілунки і виховання маленьких дітей. Але самими улюбленими іграми всіх маленьких жінок є ігри Показ мод.

Тут можна проявити всю свою фантазію, вибирати самі різні і незвичайні наряди. У ролі манекенів виступатимуть ваші улюблені героїні з відомих мультиків або зірки естради і кіно. Дуже корисні ігри в тому, що вони виробляють у дівчаток смак, вміння правильно підбирати і поєднувати одяг, наносити макіяж і користуватися аксесуарами.

Дуже багато в цій серії ігор за участю Барбі. Вам потрібно буде стати її особистим дизайнером. В якості стиліста ви підбираєте для неї одяг для будь-якого конкретного випадку. Величезний вибір одягу дозволить вам правильно нарядити свою героїню на бал або спортивний захід, прогулянку за місто або урочистий захід.

В інших іграх ви зможете одягти одну з чотирьох Братц. Ви підберете для них одяг, взуття під неї. Попрацюєте над колірною гамою всієї композиції. Управляти і грати дуже просто, достатньо мишкою натискати на той елемент одягу, який ви обрали.

Творчим дітям дуже подобаються подібні ігри. Вони розвивають їх здібності, навчать ще краще малювати і створювати свій унікальний дизайн.

Але в іграх Показ мод просто одягти свої моделі недостатньо. Вам потрібно буде, користуючись усіма можливостями, які пропонуються вам в грі, підготувати сцену для проходження ваших моделей, тобто дефіле. Вам потрібно відрепетирувати з ними вихід на подіум, як, і в якій послідовності, вони повинні це робити.

Вам потрібно ретельно опрацювати їх макіяж. Для цього у вашому розпорядженні різні пензлі, фарби, нашивки й макети.

У грі існує маса підказок, як краще все це зробити. Ви можете використовувати продукцію багатьох магазинів, заїжджати в різні готелі, як дуже відомий модельєр. Тобто ви завжди будете в центрі уваги. Погодьтеся, в реальному житті до такої популярності йти потрібно дуже довго. Тут все робиться швидше. Але хто знає, може бути, початкові навички, які ви отримаєте в цих іграх, допоможуть вам стати в недалекому майбутньому таким же відомим модельєром, але вже в реальності.

Заходьте на наш портал. Вибирайте з безлічі ігор, які ми зібрали для вас, найцікавішу, і грайте. Для вашої зручності всі ігри Показ мод ми виділили в окремий розділ.