Ігри поїзди

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Грати в ігри поїзди

Багато хлопчаків в дитинстві мріяли навчитися водити потяг або літати на літаках. Це здавалося так здорово і цікаво. Але для багатьох це залишилося дитячою мрією. Ігри Потяги не мають такого сильного різноманітності, як інші онлайн ігри, але їх різновидів теж багато.

На цьому сайті ми підібрали найбільш цікаві ігри на залізничну тематику. Водити потяги, будувати залізниці, стати власником залізничної компанії або цілої корпорації і вміло нею керувати, щоб вона приносила реальний дохід. Ви просто вибираєте той варіант, який вам найбільш цікавий і граєте. Здійсніть свої дитячі фантазії і навчитеся водити віртуальний потяг. Це може стати для вас дуже цікавою і захоплюючою подорожжю у світ загадкових великих поїздів, які довозять людей до місця їх призначення, доставляють вантажі, так необхідні людям.

Наприклад, гра про швидкісний потяг сподобається хлопчакам. Дуже захоплююча і цікава гра, де потрібно дуже уважно стежити за всім рухом на залізниці. Ви контролюєте рух усіх поїздів, що проходять на перетині двох доріг. Ви повинні правильно управляти світлофором, щоб потяги не зіткнулися на цьому перетині і встигли проїхати. Для цього ви клікаєте мишкою або по зеленому світлу або по червоному на світлофорі. Пробок з поїздів у вас не повинно утворюватися.

В іншій грі ви є машиністом поїзда. Вам потрібно подати поїзд, щоб у нього повантажили потрібний товар, і доставити його туди, де його чекають. В дорозі вас будуть підстерігати різні неприємні ситуації, які потрібно гідно подолати, щоб прийти в пункт призначення суворо до зазначеного часу.

Гра залізничники є бізнес - стратегією. Тут можуть проявитися ваші підприємницькі здібності. Ви вибираєте залізничну компанію і доставляєте вантажі. Свої товарні потяги протягом всієї гри ви повинні покращувати і розвивати. Це потрібно для того, щоб обійти своїх конкурентів і стати кращим в цій галузі.

Інший бізнес - варіант гри - це розвивати свою власну залізницю. Ви стаєте залізничним магнатом, отримуючи дивіденди від перевезень людей і товарів різного призначення. Ви будете будувати свою залізницю.

Варіантів ігор Потяги достатньо, щоб обрати найкращу гру і чудово провести час. Дерзайте.