Ігри погоня онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовні ігри про погоню

Динамічне переслідування однією машиною іншу називається гонитвою. Ігри, які тут зібрані завжди мають дуже динамічний насичений сюжет і також можуть відноситися до жанру екшн ігор. Погоня може бути всього лише з використанням простих маневрів машини: штовханням, зрушуванням в сторону, гальмуванням і так далі. Але є місце і використання зброї, при цьому зброя може бути вельми різнf, починаючи від просто пістолета і закінчуючи базуки і іншими протитанковими гарматами. Є ігри в яких Ви будете самі гнатися на машині і одночасно стріляти, але присутній малий відсоток ігор в яких Ви можете грати зі своїм другом і хтось буде їхати на машині, а інший в цей час буде стріляти. Найчастіше Вам потрібно буде просто знищити машину за якою Ви женетеся, але іноді потрібно буде намагатися її зупинити. Ось зупинити завжди складніше, тому що вона буде скоріше зруйнована, ніж водій захоче зупинятися.

Транспорт на якому Ви будете їздити в цих іграх досить різноманітний. Найчастіше будуть використовуватися звичайні легкові автомобілі з досить міцними кузовами і пристойною швидкістю, але також можуть бути використані вантажівки, мотоцикли, бойовий транспорт і навіть трактори. Повірте, що таке розмаїття транспорту створює ще більший інтерес до цих ігор.

У художніх фільмах, особливо в бойовиках дуже люблять показувати сцени погоні. Важко зараз знайти фільм в якому б не було погоні, це практично стала класичною сценою будь-якого фільму бойовика. При цьому використовують комп`ютерну графіку для створення більш якісних спецефектів в результаті чого гонитва може здаватися практично не реальною дією. Погоні у фільмах використовують дуже багато фінансових коштів, тому як під час їх зйомок кругом руйнуються будівлі, розбивається десятки автомобілів, іноді навіть дуже дорогих марок. Є фільми сюжет яких заснований на гонитві і вона там триває практично весь фільм, дуже яскравим прикладом такого фільму є «Швидкість» з Сандрою Балок, де весь фільм намагаються зупинити автобус, який вийшов з управління і летить на великій швидкості.

Флеш ігри являють собою великий плацдарм для створення ігор в яких буде вбудована гонитва або весь їх сюжет буде заснований на цьому процесі. Тут Ви зможете побувати, як в ролі поліцейського і ганятися за злочинцями, так і в ролі мафіозі і тепер уже тікати від поліцейських. Траси, які використовуються зможуть порадувати будь-якого гравця, а кількість машин ще більше зможе здивувати. Якщо Вас приваблює швидкий динамічний сюжет даних ігор, то як кажуть, ласкаво просимо.