Ігри подривалкі онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовно грати в ігри подривалкі

Зносити щось, підривати, руйнувати це завжди радує хлопчаків різного віку. Ламати - не будувати. І це правда руйнувати щось, куди простіше, ніж створювати нове. У блоці ігор, які тут представлені Вам потрібно буде руйнувати будівлі, дамби, стратегічні об`єкти, військову техніку, транспортні засоби та інші об`єкти за допомогою закладки вибухівки. Це досить цікавий процес, адже спочатку необхідно підібрати місце, куди буде закладатися вибухівка, щоб завдати максимальних руйнувань, а після чого потрібно буде зробити сам вибух.

Є різні види вибухівки, яка відрізняється за механізмом дії, за типом підривника, по силі і руйнівній потужності. На превелике щастя в цих іграх Ви зустрінетеся з різними видами вибухівки, яка буде радувати як своєю силою, так і можливість прокачувати її і робити більш досконалою. Самою просто є вибухівка, яка має невелику руйнівну силу і її вибух відбувається після певного часу, як Ви її встановили, найчастіше це відбувається після 5-10 секунд. Є більш досконала вибухівка, яка вибухає після того, як Ви її спеціально приведете в детонацію. Вона більш зручна, адже є час для того, щоб піти на максимальну відстань від епіцентру вибуху. Всі бомби, які Ви будете встановлювати в цих іграх мають руйнівну хвилю, ось саме ця хвиля і здатна зрушувати конструкції і змінювати в них центри тяжкості. Вдале розташування бомби, а значить і вибухової хвилі можуть дуже багато чого змінити в позитивну сторону.

Основними завданнями буде - підривати і руйнувати. Іноді Вам потрібно буде діяти в складі якоїсь диверсійної групи, яка займається дуже стратегічними завданнями. Потрібно буде підривати такі важливі об`єкти, як склади і сховища, залізниці та інші шляхи сполучення, мости і естакади, вишки радіопередач і багато чого іншого, що розбиває і заводить в оману противника. Буває таке, що потрібно буде підривати безпосередньо ворожу силу противника або бойову техніку, яку він використовує. Але найчастіше це ігри в яких Вам просто потрібно буде насолоджуватися тими руйнуваннями, які Ви створюєте.

У таких іграх існують і деякі небезпеки, адже іноді можна і самому підірватися на встановленій бомбі, також на Вашого героя може впасти якась частина конструкції, яку він підриває. Вас навіть можуть схопити або зовсім знищити, з цього потрібно бути готовим до різних поворотів сюжету. Але повірте, що за будь-яких обставин буде дуже весело.