Ігри пляж онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовні ігри про пляж також відносяться до категорій

Gravity Defied Ігри для дітей 5 років Їжа Індивідуальність Автомобілі Амур Атака Бігалки Бен 10 Битви Бомби Братц Бросалки Відпочинок Весілля Весільні одягалки Вечірки Взривалки Влучність Вода Волейбол Гардероб Гонки для дівчаток Гонки для хлопчиків Гонки з перешкодами Гонки на автомобілях Гонки на машинах Гонки на мотоциклах Готувати їжу Губка Боб Дівчата Діти Даша мандрівниця Дизайн Доглядання Екстрим Зайці Запускалки Захист Знайди відмінності Знайди предмети Знаменитості Кільцеві гонки Кафе Кидалки Косметика Коти Красуні Кролики Кулінарія Ліза і Міна Ліло і Стіч Літо Ляльки М`ячик Мавпи Макіяж Манікюр Мода Модні ігри Модні аксесуари Море Мотоцикли Ніч Напої Наречена Наруто Образ Обслуговування Одяг Одягалки для дівчаток Озеро Острів Пазли Перевдягалки Пляж Показ мод Полювання Поні Поцілунок Прибирання Пригалки Природа Птахи Ралі Реакція Ресторан Рецепти Рибки Робота Русалки Русалочка Рятувалки Собаки Стиль Стрибки Татуювання Теніс Торгівля Тото Фарби Фрукти Шарики Школа монстрів Хай Шутери

Грати безкоштовно в ігри на пляжі

Пляж - це берегова лінія якогось океану, моря, озера, великої річки чи іншого водоймища. Пляжі бувають піщані, які повністю складаються з піску, бувають кам`янисті, зрозуміло, що крім каменів там більше нічого не знайдете, іноді бувають з дрібних черепашок, ну і зрозуміло, що бувають перехідні між цими типами пляжів. Ах так, іноді пляжі ще бувають зі звичайної трави, але це найчастіше рідко використані пляжі, які поселяють мало людей і за ними практично ніхто не дивиться. Пляжі створені для того, щоб люди могли на них відпочити, купатися, позагоряти, просто посидіти в приємній компанії. Влітку, як тільки на роботі дають відпустку, люди відправляються на моря, щоб спокійно посидіти на пляжі і відпочити від суєти, яка набридає їм в місті. Пляж це основне джерело прибутку для багатьох людей, які живуть в курортних містечках, тому що за сезон відпочинків люди на ці пляжі і завозять значну частину своїх грошей, які вони заробляють за рік. Справжній пляж на якому можна добре відпочити повинен бути з чистого майже прозорого піску, мати дуже велику площу від його входу і аж до води і висвітлюватися сонцем бажано з боку водоймища. На пляжі в сезон відпочинків постійно щось продають, носять морепродукти і продають, морозиво, солодку кукурудзу і різні інші солодощі і копченості. Крім того на пляжах постійно функціоную якісь розважальні атракціони, на яких Ви можете відпочити і пострибати з них у воду. На пляжах влаштовано дуже багато різних кафе і ресторанів, а також знаходяться нічні клуби, які користуються величезною популярністю у відпочиваючих. Найвідоміші пляжі світу - це звичайно ж пляж Сан-Тропе, пляж в Ріо-де-Жанейро, який називається Іпанема, дуже популярний пляж, особливо в голлівудських фільмах - South Beach в Майамі і зрозуміло, що не варто забувати про пляжі Гавай, Австралії і Багамських островів. Дуже багато красивих пляжів біля Середземномор`я, які знаходяться в різних країнах Європи. Так що поїхати відпочити завжди знайдеться куди.

Ігри, які представлені в цьому жанрі всі засновані на тому, що їхні дії відбуваються на якомусь пляжі. Це можуть бути самі різні ігри, як якісь квести або стрілялки, також це можуть бути стратегічні ігри в яких Вам потрібно буде управляти своїм пляжем. Це можуть бути як малювалки або ж розвиваючі ігри, в яких Вам потрібно буде розв`язувати різні загадки, які пов`язані з пляжем. У будь-якому випадку в таких іграх Ви зможете перенестися на якийсь пляж і трохи відпочити там.