Грати в безкоштовні піксельні гри

І що ж ми знаємо про пікселі? Знаємо небагато, те що це маленькі крапки з яких складається будь-яка двовимірна картинка. Піксель - це по суті, найменша неділима частка будь-якого зображення на цифровому дисплеї. Вони бувають різних кольорів, різної яскравості і частково своєї прозорості, тим самим разом створюючи красиву, контрастну картинку, яку ми всі бачимо на своїх дисплеях. Як ми знаємо, що від кількості пікселів на дисплеї залежить його детальність і чіткість. Розуміється, що чим більше пікселів на одиницю площи, тим картинка буде чіткішою і навпаки. Так в кількості пікселів вимірюється розмір фотографії на цифровому фотоапараті або другом цифровому фотопристрої. У наш час цей розмір використовується з приставкою мега-, що означає 10 в шостій ступені. Розміри екрану монітора теж вимірюється в пікселях, але не цілому числі, а двох числах, які визначають розмір по вертикалі і по горизонталі і записуються у вигляді множення одного числа на інше. Відстань між пікселями теж грає важливу роль, адже чим воно менша, тим контрастнішою буде картинка.

Існує багато флеш-мобів або інших організованих масових дій, які засновані на пікселізації зображення. Допустимо один людина-піксель у великому організованому русі триматиме в руках плакат або якийсь яскравий предмет одного кольору і показуватиме його або мінятиме на інший в певний час, то разом з іншими людьми з такими ж предметами, які сплановані всі разом в одній системі почнуть створювати якесь зображення, яке можна буде бачити лише з певної відстані. Але для цього необхідно дуже і дуже велика організованість і згуртованість в діях.

Ігри в яких згадуються пікселі теж засновані на тому принципі, що у великій своїй кількості ці частки можуть створити щось подібне до зображення або хоч би, яке відчуття картинки. Але в більшості випадків Вам необхідно управляти окремими цими пікселями, які беруть участь в якихось пригодах. Ігри ці цікаві своєю інтерактивністю і заставляють людину думати про окремі частки, як про одну цілу систему, яка здатна працювати згуртовано.