Ігри пірати онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовні ігри пірати також відносяться до категорій

Ігри для дітей 5 років Інтелектуальні ігри Бігалки Битви Бомбермен Бомби Бросалки Бульбашки Весілля Веселі ігри Взривалки Влучність Вогонь Втеча Гардероб Гармати Гонки на мотоциклах Губка Боб Дісней Дартс Даша мандрівниця Даша слідопит Дельфіни Дора Дорогоцінності Запускалки Захист Збиралки Зброя Знайди пару Золото Зомбі Картинки Кафе Квести Кидалки Кораблі Коридори Космічні ігри Лінії Лодки Маджонг Малюки Модні ігри Монстри Море Морські ігри Мости На спритність Оборона Образ Обслуговування Одяг Одягалки для дівчаток Океан Острів Пінгвіни Пірати Пазли Перевдягалки Пересування предметів Подорожі Пошук предметів Привиди Пузирі Ресторан Рибалка Рогатка Руйнування Рятувалки Скарби Скупчення Спанч Боб Стиль Стрілялки для хлопчиків Страшні ігри Сукні Тактика Творчість Три в ряд Турнір Уважність Утікалки Фарби Шарики Шукалки Шутери

Ігри пірати безплатно грати онлайн

Хто такі пірати знають, напевно, всі. Пірати - це морські бандити, які займаються нападом і пограбуванням торгових суден. Пірати практично живуть в морі і в своєму класичному уявленні, тільки іноді зупиняються на якомусь острові, щоб заховати свої скарби і поповнити запаси води і провізії. Пірати дуже жорстокі люди, які здатні на будь-який злочин заради того, щоб роздобути багатства, які знаходяться на кораблі. Капітани піратських кораблів представлені, як товстенькі дядьки у яких одна нога дерев`яна або ж замість руки вставлений великий гак, в зубах у них велика люлька, на голові великий піратський капелюх і дуже єхидний погляд. Пірати часто, крім того що грабують кораблі люблять брати весь екіпаж у полон і потім вимагати за них дуже великий викуп. Піратські кораблі швидкі судна, що володіють хорошою маневреністю і мають непоганий арсенал зброї на своєму борту. Ми представляємо піратів, як найнебезпечніших морських бандитів часів середньовіччя і періоду великих географічних відкриттів, коли здійснювалися великі торгові перевезення, особливо між Європою та Азією. Але пірати залишилися і до наших днів і вони всі також продовжують грабувати кораблі, в наш час вони не так грабують кораблі, як захоплюють екіпаж і вимагають потім викуп за них. Сучасні пірати озброєні сучасною зброєю і володіють сучасними тактичними навиками ведення бою і захоплення заручників. Всі добре знають із засобів масової інформації про Сомалійських піратів, які постійно захоплюють кораблі біля Сомалійського півострова, на боротьбу з цими піратами багато розвинених держави виділяють не мало коштів і військ, які супроводжують торгові кораблі або ж займаються патрулюванням тих районів, де були помічені ці пірати. Пірати користуються величезною популярністю в кінематографі про них було знято багато популярних фільмів. Найвідомішим, напевно, є «Пірати Карибського моря», де головну роль виконав Джоні Деп. Всі фільми про піратів засновані на їх скарбах, які вони заховали на якомусь острові і потім всі весь фільм тільки й шукають ці скарби.

В іграх з піратами Вам доведеться бувати в морі, захоплювати інші кораблі і вести бойові дії. Багато ігор в яких Вам потрібно буде якось розважатися на піратському кораблі і влаштовувати там всілякі ігри і змагання. Тут зібрані всі ігри, де якимось чином згадуються пірати, це можуть бути як малювалки, так і логічні аркади. Якщо пірати є цікавою темою для Вас, тоді не втрачайте часу, а грайте.