Ігри пінгвіни онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовні ігри пінгвіни також відносяться до категорій

Ігри для дітей 3-х років Ігри для дітей 5 років Ігри з літерами Ігри на увагу Ігри про тварин Бігати й стрибати Бізнес Битви Блоки Бомби Бросалки Вівці Вертольоти Веселі ігри Весела ферма Взривалки Влучність Вогонь Вогонь і вода Волейбол Гармати Догляд за тваринами Експедиції Екстрим Задачі Запускалки Зима Зимові види спорту Знайди відмінності Йетіспорт Картинки Квести Кольорові ігри Кольорові блоки Конвеєр Коти Кубики Лінії Лабіринти Мадагаскар Малювання Медведі Механізми Море Морозиво Музика На спритність Оборона Обслуговування Одяг Підривалки Пінгвіни Пірати Пазли Подорожі Полювання Поцілунок Пригалки Протистояння Пузирі Ресторан Рибалка Рибки Рятувалки Стрілялки для хлопчиків Стрибки Три в ряд Трюки Уважність Фізика Хокей Шарики Швидкісний спуск Шукалки Шутери

Безкоштовно грати з пінгвінами

Пінгвіни дуже цікаві тварини, перш за все тим, що вони є птахами, хоча багато хто думає, що вони ссавці. Вони як і всі птахи розмножуються, відкладаючи яйця і процесі еволюції вони перестали літати, але набули навичок відмінних моряків і рибалок. Існує кілька видів пінгвінів, але відрізняються вони в основному тільки розміром тіла. Ходять вони дуже смішно на двох лапках, притиснувши свої редуковані крила до тіла. Швидко бігають по суші, але ще швидше плавають. Красиво стрибають у воду і можуть пірнати під воду на кілька хвилин. Живуть колоніями в яких є ватажок, у них досить добре розвинені відносини між особинами, створюють сім`ї в яких є турбота про своє потомство. Головним їхнім природним ворогом є білий ведмідь, який любить поласувати пінгвінами. Дуже важливим є знати, що пінгвіни мешкають саме на південному полюсі, на північному полюсі їх близько нема. Материк Антарктида в повній мірі місце проживання пінгвінів. Люблять холод, хоча можуть жити і більш в теплих широтах. Головна їх і найулюбленіша їжа це риба. Вони відмінні рибалки і можуть швидко забезпечити себе їжею. Пірнаючи під воду в лічені хвилини можуть зловити собі сніданок або обід. У всіх зоопарках, де містяться пінгвіни весь їх денний раціон переважно з риби.

Пінгвіни останнім часом все більше і більше набирають популярності. Їх люблять дорослі і маленькі діти. Часто можна побачити, як люди дбають про якогось загубленого пінгвіна. Пінгвіни вже почали підкорять кінематограф, вони з`являються в багатьох Голлівудських фільмах. Згадати того ж Бетмена, де в одній з частин йому доводиться боротися з людиною-пінгвіном, якого грає Денні Девіто. А чого тільки варто згадати відомий мультик Мадагаскар, в якому всі полюбили не так головних героїв, як чотирьох пінгвінів. Пінгвіни в Мадагаскарі набрали таку популярність, що незабаром був зняти окремий мультик про цих винахідливих улюбленців. Команда з чотирьох військових пінгвінів в якій головний шкіпер та його помічники Ковальський, Ріко і рядовий постійно потрапляють у якісь цікаві історії з яких по ходу сюжету їм доводиться виплутуватися.

В іграх з пінгвінами Ви зіткнетеся як з мадагаскарських пінгвінами, так і зі всякими простими пінгвінами. Ігри завжди цікаві і мають гострий пригодницький сюжет, де пінгвіни в ролі головних героїв борються за справедливість і розважають нас своїм кумедним поведінкою.