Ігри підземелля онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовні ігри про підземелля

Для людини найстрашнішим і в один час привабливим є щось незвідане. Ми боїмося якихось далеких місць, де не ступала нога людини, але в один момент хочемо там побувати, розвідати і огорнути те місце своєю присутністю. В принципі, на нашій планеті Земля, людина вже побувала майже скрізь, де тільки можна бути, досліджував кожну ділянку землі, а якщо і не побувала особисто, то сфотографувавла з космосу. Але ще залишаються такі місця, які неможливо сфотографувати з космосу; місця, де не ступала ще нога людини; місця, які покриті таємницею і мороком і які зберігають у собі якусь небезпеку. Такі місця знаходяться під нашою землею, в довгих підземних лабіринтах, які створила Земля ще багато-багато років тому. Всі вони створені природними процесами, які проходили багато років поспіль. Одні були створені за допомогою води, інші в результаті гірничих процесів. Є підземні ходи, які створені вже людиною, але вони мають набагато менший масштаб за ті, що були створені природою.

Багато спелеологів та інших вчених займаються дослідженням цих підземних ходів. Таке заняття дуже потенційно небезпечне для життя, адже печера може в будь-який момент з легкістю завалитися і людські життя вже буде практично не врятувати. Для досліджень вони беруть із собою багато провізії, акумуляторів для світла та інші пристрої, які допомагають їм орієнтуватися під землею. У таких печерах відбираються зразки підземних порід, які відвозяться в лабораторії для подальших вивчень. Заняття досить цікаве, адже кожне підземелля відкриває нові таємниці і поповнюють людство знаннями про наш світ і його формування.

Є багато підземних ходів, які створені руками людини для різних цілей. У середньовіччі, в епоху будівництва та експлуатації замків, такі підземні ходи будувалися в кожному замку для того, щоб у разі облоги замку можна було з нього втекти по цим ходам або доставити в замок якусь провізію. Також такі підземні ходи створюються в результаті будівництва довгих шахт для видобування корисних копалин. В результаті цього будівництва створюються довгі мережі з великою кількістю розгалужень. Ще одним прикладом підземелля може служити підземне метро, ​​яке є найоптимальнішим засобом для пересування у великому місті, де вулиці завантажені транспортом.

В іграх, які представлені в цьому жанрі Ви зможете побувати в захоплюючих пригодах в самих різних підземеллях. Одні з них можуть бути природними, а інші рукотворні. У таких підземеллях відбуваються дії найцікавіших бродилок. Часто за сюжетом гри саме в підземеллі сидить ватажок банди з яким головний герой зустрічається в самому кінці гри. Тут чекає багато небезпек і важких перешкод, з якими зустрінеться головний герой, але з Вашою допомогою він зможе справитися з будь-якої трудністю.