Ігри взривалкі онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовні ігри взривалкі також відносяться до категорій

Gravity Defied Ігри для дітей 5 років Ігри з літерами Ігри про тварин Інтелектуальні ігри Автомобілі Акваріум Арена Армія Атака Більярд Бетмен Битви Блоки Бомбермен Бомби Бродилки для хлопчиків Бросалки Бульбашки Відпочинок Війни Веселі ігри Взривалки Влучність Вогонь Вода Волейбол Гармати Гонки на вантажівках Гонки на мотоциклах Гонки по пустелі Губка Боб Дайвінг Денді ігри Дороги Зірки Задачі Запускалки Злі птахи Змагання Золото Золотошукач Зомбі Клітини Кольорові ігри Кольорові блоки Конструкції Космос Кубики Літаки Ланцюги Міккі Маус Місто Малюки Маріо Машини Монстр-трак Монстри Морські ігри Мости Настільні ігри Небо Новорічні ігри Онлайн ігри Підривалки Пікселі Пінгвіни Пірати Пародія Angry Birds Пляж Птахи Пузирі Різдво Ракети Ретро ігри Рибки Руйнування Рятувалки Сапер Свині Система Скупчення Смайлики Солдати Спанч Боб Старі ігри Страшилки Теніс Том і Джері Трансформери Три в ряд Трюки Уважність Феєрверк Цукрерки Шарики Швидкість

Онлайн ігри взривалкі

Вибух - це фізико-хімічних процес, в результаті якого відбувається викид великої кількості енергії і яка виділяється в лічені частки секунди в малому об`ємі простору. Крім того вибух викидає в атмосферу значну кількість тепла і вібрацій, в результаті яких можуть бути нанесені пошкодження будь-яких об`єктів, незалежно від ступеня їх захищеності. Також в результаті вибуху можуть виділятися продукти вибуху - це дрібні частинки, які утворюються в результаті з`єднання різних хімічних речовин. Сила вибуху будь бомби вимірюється у тротиловому еквіваленті, тобто будь-який вибух прирівнюється до певної маси вибуху тротилу. Вибухи володіють величезною руйнівною потужність, яка здатна знищити будь-яку конструкцію чи інший об`єкт проти якого цей вибух застосовується. Вибухи від виду бомби діляться на різні види. Якщо вибухає звичайна бомба з пороховим зарядом, то вибух має не сильно велику потужністю. Якщо ж використовується нітрогліцерин або тротил, то кількість виділеної енергії більше і відповідно вибух набагато потужніше. Самим потужними вибухами вважаються вибухи атомної або водневої бомби. Але принцип вибуху в них трохи інший, якщо в звичайний бомбах відбувається просте згоряння речовини, то в атомній бомбі елементи з великою атомною масою, такі як уран або плутоній розпадаються на елементи з меншою атомною масою в результаті чого виділяється просто неймовірну кількість енергії. У водневої бомби водень із своїх ізотопів дейтерію та тритію переходить в звичайну форму і при цьому теж виділяється дуже багато енергії, навіть більше ніж під час атомного вибуху.

В іграх взривалках Вам доведеться як і влаштовувати вибухи, так і протистояти їм і уникати їх, вибухів. Підривати доведеться різні будівельні конструкції, будівлі, об`єкти, що рухаються і які стоять, загалом що завгодно. Бомби, які Ви будете при цьому використовувати теж володіють різною масою і вибуховий потужністю. Крім того використовувати їх теж доведеться по різному, як закладати особисто під якийсь об`єкт, так і скидати таку бомбу або запускати її зі спеціальної зброї. Взривалкі онлайн цікаві гравцям абсолютно різного віку, найчастіше це логічні ігри, в яких потрібно не тільки бездумно клікати мишкою, але і трохи напружитися. Підривати набагато простіше, ніж будувати щось, не потрібно багато думати як влаштувати ту чи іншу конструкцію, а просто розносимо її і все. Але не всі конструкції та об`єкти легко будуть вибухати, є такі, які щоб підірвати доведеться добре думати, де буде найбільш доречно закласти бомбу і тут буде ще цікавіше грати і підривати!